Зварювання рамок управління холодного і гарячого водопостачання, опалення

ЗВАРЮВАННЯ РАМОК УПРАВЛІННЯ ХОЛОДНОГО І ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ, ОПАЛЕННЯ

Рамкові системи управління трубопроводу – важливий атрибут системи водопостачання. Вони ставляться і на водопровід для систем обігріву. На цій частині теплової системи краще не економити. Справа в тому, що вона дозволяє контролювати трубу, замикаючи потік рідини при необхідності. Зварювання рамок управління опаленням мусить проходити з максимальним дотриманням норм і правил. Тільки в цьому випадку можна отримати надійне рішення для всього будинку.

Монтаж конструкцій повинен включати попередній огляд всіх стикових частин, вибір схеми підключення стояка і встановлення додаткового обладнання на вимогу. Краще вибирати таке розташування водопровідної магістралі, щоб заміна окремих частин була можлива в найкоротші терміни.

 • ЗВАРЮВАННЯ РАМОК КЕРУВАННЯ ХОЛОДНОГО І ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ, ОПАЛЕННЯ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Зварювання рамок управління холодного водопостачання

Будь-який водопровідний канал потребує замикаючий механізм. Особливо це актуально в багатоповерхових будинках. Незалежно від типу труб потрібно зробити правильну врізку, попередньо перекривши подачу рідини. Саме зварювання рамок водопостачання можливе декількома методами. Поліпропіленові магістралі вимагають паяльник для зварювання конструкцій.

При використанні металевих конструкцій потрібне електрогазозварювальне обладнання. Зварювальний апарат дозволить забезпечити необхідний з’єднувальний шов. Наші фахівці можуть зробити таку роботу відносно швидко і вирішити ваші проблеми.

Зварювання рамок управління гарячого водопостачання

Та ж ситуація і з опалювальними каналами. Для будинку вода відіграє ключове значення, тому варто запросити фахівців. Наша компанія готова виконати будь-яку роботу по Києву та Київській області. Для того, щоб почалася фіксація рамок водопостачання, нам потрібно потрапити на об’єкт і скласти схему розводки.

Ми запропонуємо найбільш прийнятні варіанти, в залежності від типу споруди і трубних магістралей. Якщо говорити про маніпуляції з іншими системами, то зварювання вузла управління опаленням також не проблема. Компанія з готовністю візьметься за реалізацію ваших вимог і може змонтувати будь-яку конструкцію.

Також ми проводимо профілактичні роботи і обслуговуємо як приватні, так і комерційні споруди. Завдяки своєчасному ремонту і заміні механізмів ви отримаєте регульовану середу і відсутність поломок на одному з найважливіших вузлів в будинку.

Замовте послугу “Сварка рамок управління холодного і гарячого водопостачання, опалення” прямо зараз!

Замовити послугу

Зварювання пожежного трубопроводу

ЗВАРЮВАННЯ ПОЖЕЖНОГО ТРУБОПРОВОДУ

Згідно з нормами пожежної безпеки, деякі будівлі комплектуються спеціальними трубопроводами. Вони дозволяють організувати подачу води для гасіння можливих займань. Для цього в приміщеннях монтують внутрішній стояк, що дозволяє подати значний напір рідини для боротьби з відкритим вогнем. Зварювання труб пожежного водопроводу передбачає монтаж сталевої підстави і цілого комплексу трубних магістралей. Це актуально для:

 • громадських споруд;
 • багатоповерхових будівель (понад 12 поверхів);
 • гуртожитків;
 • підприємств і муніципальних будівель.

Подібний трубопровід здатний перекачувати значну кількість рідини, оскільки відповідає за безпеку в разі екстреного гасіння пожежі. Монтаж, своєчасний ремонт обладнання і підтримку цілісності трубопроводу гарантує його працездатність в подальшому.

 • ЗВАРЮВАННЯ ПОЖЕЖНОГО ТРУБОПРОВОДУ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Зварювання труби для систем пожежогасіння

Встановлення подібних конструкцій вимагає часу і знання всіх нюансів. Необхідно правильно зробити всі з’єднання, дотримуватися технології. Всю систему потрібно зварювати по частинах і дотримати всі нюанси будівлі, щоб пожежні могли підключатися до водопровідного стояка в разі потреби.

Зварювання протипожежного водопостачання дозволяє змонтувати окремі металеві секції з мінімальними швами. Головне вибрати зварювальний апарат необхідної потужності. З огляду на підвищені вимоги до умінь зварника, слід довірити роботу фахівцям.

Наша компанія надає подібні послуги по Києву та Київській області. Ми можемо оперативно змонтувати, полагодити або перерозподілити трубні магістралі для забезпечення максимальної безпеки будівлі. Загальна вартість вас приємно порадує. Зварювання труб пожежного водопроводу, ціна на послугу одна з найбільш вигідних по місту, проходить в кілька етапів.

Для початку вам необхідно зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Далі ми розрахуємо для вас вартість і обговоримо прайс на комплектуючі. Як тільки клієнт затвердить план робіт, фахівці компанії відразу ж виїжджають на об’єкт.

Перший етап – це огляд старої системи. Ми аналізуємо технічний стан трубопроводів. Якщо він задовільний, проводиться профілактика або частковий ремонт. Дуже старі комунікації краще замінити. Наша бригада може оперативно зробити їх заміну із застосуванням сучасного обладнання.

Замовте послугу “Зварювання пожежного трубопроводу” прямо зараз!

Замовити послугу

Зварювання трубопроводів опалення

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ОПАЛЕННЯ

Теплий будинок або квартира взимку – обов’язкова умова для комфортного проживання. Для цього система обігріву повинна працювати справно і пропускати рідину по трубним магістралям. Найчастіше зустрічаються металеві та поліпропіленові конструкції. Їх монтаж і заміна мають кілька принципових відмінностей. Вони пов’язані з матеріалом, температурою і технологією монтажу. Ось головні відмінності:

 • для пропіленових (пластикових) конструкцій потрібен паяльник;
 • для металевих магістралей потрібен зварювальний апарат.

Другий варіант найчастіше зустрічається в старих будинках. Метал схильний до корозії, витончення і деформації, в той час як пластик може розширюватися і відновлювати свою форму під впливом температур. Зварювання опалення важливе, адже від цього залежить комфорт мешканців.

 • ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ОПАЛЕННЯ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Зварювання стояка опалення

Стояки є центральною магістраллю подачі тепла в будівлі. Їх робота повинна бути безперервною, а значить, кожне з’єднання слід максимально герметизувати. Технологія газозварки підійде для залізних конструкцій. Метал нагрівається, а присадний елемент герметизує шов. Це досить швидкий і надійний метод вирішити проблему з міцністю зовнішньої оболонки.

Зварювання труб опалення можливе і за допомогою електричної установки з електродами. Так, можна отримати надійний і акуратний шов. Далі його слід зафарбувати і сліди пайки майже не буде видно. Деякі шви можна трохи зашліфувати, щоб прибрати явні нерівності і стики.

Для поліпропіленових труб зварювальний апарат не потрібен. Тут застосовується дифузійна технологія. Варити слід два кінця труби, щоб з’єднати їх разом як пазл. В цілому, заміна пластикових магістралей значно швидше, ніж металевих. На таку послугу як зварювання труб опалення ціна не піднімається занадто високо. Тому ви можете отримати послуги по доступному прайсу.

Зварювання трубопроводів опалення

Для старих сантехнічних магістралей завжди необхідна планова заміна. Частину непридатних з’єднань необхідно зрізати і заново зварювати. Вартість подібних послуг залежить від протяжності магістралі і складності реновацій. Паяти конструкцію слід якісно і в теплу пору року, поки рідину можна без проблем злити.

Така послуга як пайка труб опалення повинна проводитися професіоналами. Наша компанія готова допомогти всім клієнтам по Києву та Київській області. Наш прайс демократичний, а кваліфікація співробітників не підлягає сумніву. Для замовлення наших послуг вам слід зателефонувати на гарячу лінію або залишити заявку на сайті.

Ми оперативно виїдемо на об’єкт з усім необхідним обладнанням. На такі послуги як зварювання опалення ціна залежить від діаметра і протяжності конструкцій. Гарантуємо, що прайс буде більш ніж демократичним. Сама ж робота пройде в максимально стислі терміни, але з дотриманням технологій. Ми контролюємо якість на кожному етапі і виконуємо здачу проекту відповідно до норм.

Замовте послугу “Зварювання трубопроводів опалення” прямо зараз!

Замовити послугу

Зварювання трубопроводів холодної води

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ХОЛОДНОЇ ВОДИ

Більшість комунікацій для водопровідних труб складаються з металу і пластика. Частина металевих комунікацій втрачають свою міцність згодом. Починається теча, яка може перерости в повноцінний розрив магістралі. Тиск в системі значний, тому діяти потрібно оперативно для нормалізації роботи системи. Зварювання трубопроводів холодної води дозволяє:

 • усунути розриви;
 • змонтувати нові відгалуження від основного каналу;
 • зміцнити трубний каркас.

Зварювання стояка холодної води залежить від типу конструкції. Зварювальний апарат підійде для металу, а спеціальні паяльники – для поліпропіленових труб. Вони найчастіше застосовуються в новобудовах. Їх монтаж або заміна максимально оперативні.

Потрібно лише перекрити запірні клапани, щоб спаяти дві ділянки і отримати міцне з’єднання. Ремонт проводиться тим же методом. Для металевих конструкцій водопостачання належить використовувати спеціальний автомат. Він дозволить зварювати окремі частини і ущільнювати кріплення. Це найбільш надійний метод.

 • ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ХОЛОДНОЇ ВОДИ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Послуги зі зварювання труби холодної води в Києві

Наша компанія надає послуги зварників по Києву і всій області. Ми виконуємо заміну, ремонт, відновлення і перераспайку всіх магістралей. У нас є все необхідне зварювальне обладнання, щоб забезпечити встановлення всіх трубних вузлів. На таку послугу як зварювання труб холодної води ціни демократичні.

Для калькуляції вартості послуг ми виїжджаємо на об’єкт і аналізуємо об’єм робіт. Далі складається кошторис і фінальний прайс. Гарантуємо мінімальні шви і оперативну роботу, так як це дозволить уникнути значних збоїв і допоможе відновити подачу рідини.

Зварювання труби холодної води не обходиться без тестування фінальної конструкції на міцність – ключовий етап, який важливий для замовника. Ми гарантуємо вам першокласну якість робіт, оскільки всі наші співробітники володіють колосальним досвідом і технічними навичками для реалізації проектів будь-якої складності.

Як замовити наші послуги

Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на сайті. Ми швидко передзвонимо вам і обговоримо формат надання послуг. Виїжджаючи на об’єкт, підбирається необхідне обладнання для швидкої роботи. Компанія цінує ваш і свій час, тому все зварні конструкції будуть зістиковано максимально швидко, надійно і в необхідній для замовника формі.

Замовте послугу “Зварювання трубопроводів холодної води” прямо зараз!

Замовити послугу

Зварювання трубопроводів гарячої води

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Водопостачання передбачає наявність міцного трубопроводу, стійкого до впливу температур. Кип’яток може деформувати тонкі стінки, тому зварники використовують якісні флюси, матеріали і захисні гази. Раніше водопровідний канал монтувався виключно з металевих труб, але зараз більш популярний поліпропіленовий аналог. Він має ряд переваг:

 • гнучкі стінки не деформуються від температури;
 • тривалий термін експлуатації;
 • швидкість паяння.

Зварювання стояка гарячої води – головний момент при монтажі в квартирі або приватному будинку. Даний сантехнічний елемент забезпечує натиск рідини і витримує значний тиск. Його монтаж повинен проводитися з дотриманням технічних норм. При правильному з’єднанні стик труб ледь видно, а міцність конструкції висока. Це те, що необхідно для надійної конструкції.

 • ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Послуги зі зварювання труби гарячої води

Наша компанія може провести ремонт або повну заміну водопровідних конструкцій по Києву і всій області. У нас є кілька типів зварювальних апаратів. Зварювальники готові зафіксувати і прокласти будь-які конструкції, здатні витримати значний тиск рідини.

Зварювання труби гарячої води в приміщенні часто робиться з поліпропілену. У наших працівників є спеціалізовані паяльні апарати під будь-який діаметр. Ми можемо прокласти трубні магістралі відповідно до ваших креслень. Встановлення передбачає всі необхідні перехідники, фітинги та трійники для правильної розводки.

Оперативне зварювання трубопроводів гарячої води

Щоб скористатися послугами наших фахівців, вам достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати. Далі ми домовимося про етапи роботи і тип матеріалу, який необхідно зварювати. Наша команда виїжджає на об’єкт з необхідним зварювальним устаткуванням.

Коли передбачається зварювання труб гарячої води, ціна на послугу залежить від обсягу роботи і протяжності магістралей. З огляду на кількість з’єднань, компанія розрахує загальну вартість і надамо прайс. Також ми можемо дати слушні поради з надійного прокладення трубних мереж.

Наші фахівці зроблять всю роботу оперативно і запаяють всі стики, що дозволить підтримувати стабільний тиск і виключити ризик проривів. В результаті ваш будинок або квартира будуть підключені до загальної магістралі.

Замовте послугу “Зварювання трубопроводів гарячої води” прямо зараз!

Замовити послугу

Монтаж світильників і led-модулів

МОНТАЖ СВІТИЛЬНИКІВ І LED-МОДУЛІВ

Освітлення – критично важливий елемент в квартирах і будинках. Кожен власник вибирає люстри, торшери, світильники і бра на свій смак. Підвісні варіанти мають ланцюги, троси або стержні-кріплення до стельової балки. У новобудовах часто застосовуються монтажні гаки і осі для швидкого кріплення.

Для зонального освітлення часто вибирають точечні світлодіоди. Такі джерела світла застосовуються в технічних приміщеннях, гардеробних або об’єднуються в цілу низку для створення комплексного освітлення. Монтаж світлодіодних led модулів вимагає дотримання декількох ключових умов:

 • рівновіддаленій дистанції один від одного;
 • наявність блоку живлення під кожну точку;
 • не більше 20 штук при послідовному підключенні.

Правильно підібрана схема дозволяє виконати роботу оперативно і не вносити подальших коригувань.

 • МОНТАЖ СВІТИЛЬНИКІВ І LED-МОДУЛІВ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Монтаж світильників і вимикачів

Вирішивши встановити одну Led light лампу або відразу кілька точечних світлодіодів, власник квартири повинен подумати про вимикачі. Зазвичай їх прийнято встановлювати внизу зліва чи справа, в залежності від напрямку відчинення дверей. Підключення проміжних вимикачів може бути дуже корисним.

Монтаж світильника і точки його виключення робляться за стандартом. Зробивши додатковий перемикач біля дивана, ліжка або між кімнатами, ви отримуєте зручне управління усім світлом. Самі світлодіодні прилади служать довше, ніж лампи накалювання.

До точок кріплення підводяться дроти і монтажні частини. Іноді діодні торшери і люстри мають сенсорне включення. Втім, зараз це більшою мірою дорога іграшка. Більшість користувачів вважають за краще підключати звичайні провідні рішення.

Як замовити монтаж led модулів?

Для організації якісного освітлення в будинку або квартирі достатньо зателефонувати в нашу компанію або залишити заявку на сайті. Ми працюємо по Києву і області. Наші електрики допоможуть вам вибрати найбільш надійний варіант освітлення, який також дозволить гармонійно доповнити інтер’єр.

Наші фахівці проводять підключення світильників, враховуючи дротове з’єднання і кількість лампочок. Ми можемо провести попередній розрахунок необхідної потужності і реалізувати проект будь-якої складності. Також є опція складання електрощитка з встановленням автоматів на ціле з’єднання лампочок або окремі кімнати.

Кожне встановлення світильника супроводжується точними розрахунками, щоб добитися ідеальної симетрії. Наші фахівці можуть допомогти вам вибрати тип світла і самих ламп. Все залежить від настрою, який вам потрібно в конкретній кімнаті. Є холодний, теплий і змішані відтінки.

Оперативне встановлення світильників

Фахівці компанії готові виїхати по Києву і області для монтажу всіх освітлювальних приладів і прокладання мережі. Ціна встановлюється в залежності від типу послуги. Заміна окремих люстр і торшерів обійдеться порівняно недорого. Також ми можемо провести комплекс робіт під ключ, щоб повністю оновити ілюмінацію.

Плюс в тому, що компанія гарантує високу якість і підтверджуємо свій професіоналізм результатами на багатьох об’єктах Києва. Ми також готові до кріплення конструкцій будь-якої складності. Багаторівневі стелі, люстри з венеціанського скла та окремі спадаючі вниз абажури – не проблема для нас.

Вам потрібно лише позначити проблему, з якою компанія запросто впорається. Наші співробітники суворо дотримуються технічних норм і правил, щоб надати вам заявлену якість. Ми також готові організувати закупівлю всіх комплектуючих і оперативно вирішити ваші проблеми.

Замовте послугу “Монтаж світильників і led-модулів” прямо зараз!

Замовити послугу

Монтаж електропроводки в коридорах, на сходових клітинах

МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КОРИДОРАХ, НА СХОДОВИХ КЛІТИНАХ

Багатоповерхові будинки – це величезні мурашники, що складаються з комунікацій. Кабелі з електрикою немов вени обплутують кожен під’їзд. З одного боку, вони дозволяють живити всі квартири, з іншого – їх якість залишає бажати кращого. Зростаючі вимоги до напруги ставлять мешканців перед необхідністю проводити монтаж електропроводки в коридорах.

Майже всі електрики і з ЖЕК-ів вибирають відкритий спосіб проведення подібних комунікацій. Але така схема робіт вже давно не актуальна. Також на сходових клітинах потрібна нова проводка для монтажу освітлення. Нова лінія дозволить вирішити ряд проблем:

 • знизити витрати на електрику;
 • підготувати сходи і тамбур до ремонту,
 • провести розводку під датчики руху;
 • замінити харчування ламп накалювання і замінити їх аналогами.

Багато приміщень в Києві потребують реновацій і наша компанія готова їх надати. Ми проведемо оперативний монтаж електропроводки в коридорі для подальшої обробки стін.

 • МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КОРИДОРАХ, НА СХОДОВИХ КЛІТИНАХ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Прокладка кабеля по сходовій клітині

Надзвичайно важливий етап для будь-якої споруди. Потрібно розрахувати правильний кабельний моток, загальну потужність і підключити всі електричні точки. Укладання проводиться в окремих штробах або в пластикових кабель-каналах. Правильно підібраний дріт заводиться в прихожу і підключається до електрощитку.

Наша компанія завжди орієнтується на побажання замовників і реалізовує електричний етап робіт строго за встановленим планом. Виїхавши на об’єкт, ми аналізуємо нюанси розводки і необхідну потужність. Складений кошторис враховує всі витрати і комплектуючі.

Компанія також може змонтувати готельні ревізійні щитки, куди буде допускатися тільки черговий електрик або глава ОСББ. При цьому ми підтримуємо рівень цін на прийнятному для клієнтів рівні. Встановлення правильної кабельної продукції повинна бути доступною.

Електрика в новобудові під ключ

З новобудовами справи йдуть набагато простіше, ніж з хрущовками і сталинками. Новий житловий фонд має спеціальні шахти, блоки та місця для проведення комунікацій. В таких умовах ми можемо реалізувати практично будь-які вимоги замовника. Також до новобудов підведені більш якісні комунікаційні лінії.

Відповідно, компанія оперативно проводить монтаж електропроводки на сходових клітинах і нульовому поверсі. Всі дроти ховаються в спеціальні канали. Ми також можемо встановити вимірювальне і стабілізаційне обладнання, в залежності від побажань замовника.

Чи можливий екстрений електромонтаж в новобудові?

Це можливо. Наші диспетчери приймають заявки цілодобово. Фахівці оперативно виїдуть на об’єкт і допоможуть розрахувати вартість реновацій в під’їзді. Сам монтаж кабелю по сходовій клітині легко завершити за робочий день. Конкретні терміни залежать від поверховості.

Компанія реалізувала безліч подібних реновацій в Києві і по області. Ми працюємо з первинним і вторинним житловим фондом. Наш досвід дозволяє надати пропозиції під ключ і позбавити замовників від головного болю. Розкажіть нам про ваші потреби і ми вирішимо всі технічні нюанси.

Робота проводиться з приватними особами, ОСББ та житловими кооперативами. Обговоривши всі деталі, ми складемо кошторис і запропонуємо найбільш вигідний по часу і витратам проект. В результаті ви отримаєте нову проводку і можливість завершити ремонт на поверхах. Компанія гарантує якість і поетапний контроль всіх видів робіт.

Замовте послугу “Монтаж електропроводки в коридорах, на сходових клітинах” прямо зараз!

Замовити послугу

Заміна електропроводки

ЗАМІНА ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ

Стара проводка – це синонім проблем. В першу чергу через застарілий метод прокладки, невідповідності необхідним потужностям і слабкою ізоляційною опліткою. Особливо гостро проблема стоїть в будівлях радянської забудови. Старі панельні і цегляні п’ятиповерхівки часто зводилися силами студентів. Розводка електропроводки в таких будинках носить виключно символічних характер.

Умови використання електромережі в наш час змінилися. Тепер потрібно більше потужності для електроприладів та побутової техніки. Поточна мережа не може витримати подібних навантажень. Тому необхідно провести новий монтаж електропроводки з урахуванням розміщення побутових приладів і електричні параметри проектора. Це дасть ряд переваг:

 • можливість нової прокладки з урахуванням всіх вимог;
 • створення стельової траси з розгалуженнями;
 • використання ізоляції для кабелів;
 • нові точки і щиток-автомат.

Електромонтажний процес вимагає схеми робіт, щоб розмістити кабель з максимальною ефективністю для подальшого ремонту.

 • ЗАМІНА ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Розрахунок електропроводки в приміщенні

Дана послуга надається електриками нашої компанії по Києву та Київській області. Вам достатньо звернутися по телефону або написати нам на сайті. Ми працюємо цілодобово. Далі наші фахівці виїжджають на об’єкт і оцінюють майбутню роботу. Нами визначається тип дротів, прихований / відкритий метод монтажу і підсумковий прайс лист.

Після визначення способу електромонтажу приступаємо до роботи. Якщо частина кабельної прокладки і електрообладнання ще придатні для використання, то ми можемо залишити їх на прохання клієнтів. Якщо ж залишати нічого, то здійснюється заміна проводки під ключ.

Замінити дорожче ніж відремонтувати, але пошук прихованих радянських кабелів – довге і непотрібне заняття. Якщо в квартирі мешкало декілька людей, то кількість проводок може здивувати навіть досвідченого електрика. Компанія завжди рекомендує замінити все старе, якщо це дозволяє бюджет.

Вартість заміни електропроводки

Питання мучить будь-якого замовника. Ніхто не хоче переплачувати. Але це і не потрібно. Вам слід викликати нашу бригаду для замірів і підрахунків. Ми можемо оперативно розрахувати загальний прайс з розцінки на кожну окрему послугу. Готові зробити все, щоб ви змогли поміняти всі кабелі і точки і не вийти за рамки бюджету. Зі свого боку зобов’язуємося укладати траси з усім професіоналізмом і якістю.

Вартість точки електропроводки залежить від її типу і якості матеріалів. Але ми завжди прагнемо мінімізувати витрати наших клієнтів. Можливе встановлення бюджетних рішень і будь-який тип витратних матеріалів. Укладання електропроводки проходить в максимально стислі терміни, щоб клієнт зміг перейти до наступного етапу реновації.

Чи можливий ремонт електропроводки?

Якщо ви хочете замінити частину кабелів локально, то наша компанія також допоможе вам. Наприклад, наші електрики можуть демонтувати частину кабелів і з’єднати їх клемами. Можлива прокладка проводки зовнішнім способом, заміна окремих електроточок і силових щитків.

Ми також готові допомогти перемістити окремі вузли внутрішньої мережі під нові електроприлади, змонтувати захист від перепадів напруги і додаткові реле. Така заміна електропроводки, ціна на яку невелика, буде в самий раз для бюджетної реновації.

Компанія гарантує мінімальне втручання в систему, швидку роботу і мізерну кількість сміття. Ми прагнемо надавати найкращі рішення за будь-який прайс. Саме тому готові до нестандартних робочим завданням від наших клієнтів.

Замовте послугу “Заміна електропроводки” прямо зараз!

Замовити послугу

Монтаж електрощитових

ВСТАНОВЛЕННЯ І ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ

Електрощитова кімната є центром будівлі. Сюди заводяться силові кабелі, монтується розподільний електрощиток, різні шини і реле. Дане місце підвищеної небезпеки містить всі вимірювальні прилади, роз’єднувачі і вимикачі. Оскільки це складний і важливий об’єкт, то монтаж щитового обладнання слід довіряти професіоналам.

При організації подібної кімнати потрібно врахувати всі норми і вимоги в плані техніки безпеки. Правильно обладнане приміщення дозволяє:

 • отримувати швидкий доступ до всіх електроприладів;
 • оперативно усувати несправності;
 • контролювати вхідний струм і відключати частину будівлі на вимогу;
 • убезпечити мешканців будинку.

Монтаж електрощитових за допомогою професіоналів – найбільш розумне рішення. Встановлювати щиток повинен сертифікований фахівець з досвідом. Наша компанія може надати подібного роду послуги. Ми працюємо в Києві і по всій Київській області. Виїжджаємо в приватні квартири, будинки і комерційні приміщення. На нашому рахунку вже сотні об’єктів і маса позитивних відгуків, тому ви можете розраховувати на якісну роботу.

 • ВСТАНОВЛЕННЯ І ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Розрахунок і монтаж електрощитового обладнання

Перед тим, як збирати автомат, ми розмічаємо все місця для кріплення електрообладнання. Далі складається детальна схема, кошторис і проходиться етап узгодження з замовником. Ми допоможемо вам вибрати необхідну потужність і функціональність обладнання, щоб уникнути технічних проблем в майбутньому. Всі питання щодо попередніх замірах і підборі комплектуючих можна уточнити у менеджерів.

Коли всі деталі узгоджені, нами здійснюється складання електрощита і розводка кабелів по трасах. Враховуємо особливості приміщення, що примикають вузли і підключаємо все необхідне обладнання. Ми можемо використовувати надані замовником зразки реле і щитків, або підключати електроустановку під ключ. Тоді наші фахівці самостійно підбирають все компоненти і об’єднують їх в одну мережу.

Встановлення і підключення електрощита

Під час роботи ми врахуємо окремі лінії, зробимо грамотну розводку і автомати на кожен канал. Це допоможе забезпечити максимальний контроль обладнання в майбутньому. Також підбираються найбільш надійні монтажні з’єднання, щоб конструкція була міцно зафіксована. Тоді жителі квартир зможуть підключатися до загальної мережі.

Той же підхід характерний для підприємств, виробництва товарів і послуг яких залежить від електроенергії. Збірка електрощитових нашою компанією вигідна ще й тому, що ціна не перевищує розумний поріг. При цьому ми працюємо не менш якісно.

Плюс в тому, що компанія пропонує кілька варіантів того, як може бути проведене встановлення електрощита. Для замовника це плюс, адже деякі об’єкти мають специфічну архітектуру або умови роботи. Просто ми контролюємо ці нюанси.

Також фахівці завжди попередньо аналізують об’єкт. Для виклику бригади вам потрібно зателефонувати за номером на сайті або залишити заявку. З вами оперативно зв’яжуться і уточнять всі деталі.

Ви також можете розраховувати на екстрений монтаж електричних щитів. Оператори на сайті готові приймати заявки цілодобово. Також ви можете отримати первинну консультацію і ознайомитися з базовими розцінками. Це особливо зручно для тих, хто тільки збирається провести підключення електрощита.

Ми розповімо про всі нюанси, оберемо комплектуючі та проведемо роботу по нормам техніки безпеки. В результаті в вашому домі чи комерційному будинку з’явиться контрольна кімната з усіма приладами і обчислювальною апаратурою.

Замовте послугу “Встановлення і підключення електрощитових” прямо зараз!

Замовити послугу

Монтаж електропроводки в квартирах

МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КВАРТИРІ

Електромонтажний процес в багатоповерхових будівлях є одним з найбільш важливих кроків перед ремонтом. На етапі складання схеми необхідно врахувати тип монтажу кабелю, скласти лист з расходниками, дізнатися їх розцінки та закупити дріт. Враховується кожна розетку в будинку. Також необхідно проінспектувати старі лінії. Можливо, частину з них можна відремонтувати.

Розводка електрики в квартирі значно еволюціонувала в порівнянні з будівлями 10-20 річної давності. Зараз електромонтаж все частіше проводиться по стелі. Такі магістралі не заважають натяжнії матерії або каркасу з гіпсокартону. Також у такій конструкції є ряд інших переваг:

 • всі дроти йдуть строго по прямій лінії;
 • кожен канал ізольований;
 • є можливість більш точно розмістити розетки;
 • мінімум отворів в стінах.

Така прокладка проводки в квартирі найбільш довговічна, а окремі проводки можна оперативно замінити. Ще один плюс це встановлення за відносно невеликий час. Заміна електропроводки в квартирі пройде набагато швидше, якщо запросити електриків з нашої компанії. Ми надаємо послуги по Києву і області.

 • МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КВАРТИРАХ

  від 900/ грн

  Замовити послугу

Професійна прокладка проводки в квартирі

Виїжджаючи на об’єкт, наша команда завжди укомплектована сучасним обладнанням. Для початку нами будуть проведені заміри. Слід визначити, де буде змонтовано щиток. Можна залишити старий, але замінити такий агрегат все одно доведеться. Далі ми виконуємо покроковий план розмітки всіх електротрас. Враховуються всі вимикачі, світильники, проміжні перемикачі та точки підключення побутової техніки.

Перед тим, як робити монтаж електропроводки в квартирі, ми підбираємо найкращі комплектуючі та витратні матеріали, в залежності від бюджету клієнта. На ремонт електропроводки в квартирі ціна буде трохи нижче, але слід враховувати нюанси кожного конкретного житла. Старі кабелі, прокладені відкритим способом, не зовсім вписуються в нинішні правила техніки безпеки.

Електрика в квартирі під ключ

Ця послуга є найбільш комфортною для замовників, хоча і має трохи вище прайс. В даному випадку наша компанія самостійно виконує етапи підготовки, розмітки, закупівлі комплектуючих і подальший монтаж. Для встановлення проводки підбираються кращі ізоляційні матеріали.

В цілому, на монтаж електрики в квартирі ціна залежить від прайса розеток, автоматів, кабелю і точки освітлення. Ми готові виконати як дорогі, так і бюджетні роботи. Сама установка і ізолювання дротів проводяться з урахуванням всіх сучасних норм монтажу. Компанія гарантує вам якість і максимальну оперативність. Рішення під ключ дозволяє проконтролювати всі етапи і прискорити процес робіт.

Як замовити монтаж квартирної електропроводки?

Все дуже просто. Вам потрібно лише подзвонити нам на гарячу лінію або залишити заявку на сайті. Ми приймаємо екстрені заявки цілодобово. Після обробки вашого замовлення до вас відправляється бригада ремонтників. Наші фахівці проводять всі необхідні підготовчі етапи і погоджують кошторис. Фінальна вартість прокладки електропроводки в квартирі затверджується особисто замовником.

Після цього етапу ми приступаємо до роботи. Здача об’єкту відбувається за участю прораба. Наші фахівці контролюють кожен аспект, тому шанс неякісної роботи виключений. Готові дроти і розетки дозволять вам комфортно жити в апартаментах і отримувати максимум задоволення від роботи всіх побутових приладів і техніки в будинку.

Замовте послугу “Монтаж електропроводки в квартирах” прямо зараз!

Замовити послугу