Головна / Зварювальні роботи

Зварювальні роботи
СПИСОК УСЛУГ:

Зварювальні роботи

Монтаж різноманітного обладнання, фіксація металу і зведення каркасів не обходиться без зварювання. Самі зварювальні роботи практично незамінні, адже дозволяють надійно з’єднати необхідні частини комплектуючих або споруд. Для цього часто використовують електро- та газозварювальне обладнання. Металеві поверхні намертво фіксуються за допомогою впливу міжатомних сил і різкого підвищення температури.

Зварювальник повинен вміти завершити не тільки грубу фіксацію, але і робити акуратні зварні шви на каркасах і конструкціях будь-якої складності. Найчастіше використовуються такі види зварювання конструкцій:

Той чи інший варіант використовується коли потрібні електрогазозварювальні роботи на будівництві, при ремонті конструкцій або відновленні каркасів будівель. Але без знань і належного обладнання якісне зварювання малоймовірне.

Виконання зварювальних робіт

Наша компанія готова надати вам електрозварювальні і газозварювальні послуги по Києву і всій області. Майстри готові виїхати на об’єкт будь-якої складності і прискорити будівельний процес. Ми гарантуємо безпеку на об’єкті, роботи по стандарту і якісні шви для надійного скріплення металів.

Кожен фахівець виконає складні технічні реновації на вашому об’єкті. Наприклад, необхідно зафіксувати балки, кріплення і перекриття. Ми допоможемо вам продовжити складальний процес і виконаємо завдання оперативно. Наша команда навчена багатьом технікам зварювання і надає слушні поради при зведенні будь-яких конструкцій, що допоможе уникнути технологічних помилок надалі.

Також зварювання конструкцій дозволить провести оперативний ремонт і підвищити міцність фіксації окремих елементів. Вартість подібних реновацій не обтяжить бюджет і дозволить вирішити виниклі труднощі в найкоротші терміни. Замовляючи виїзд професіоналів ви не ризикуєте якістю наданих послуг.

Як замовити послуги зі зварювання?

Для виїзду зварників вам необхідно зателефонувати нам по телефону або залишити заявку на сайті. Ми зв’язуємося з вами і домовляємося про час надання послуг. Крім того, що компанія пропонує демократичний прайс, в нашому розпорядженні є сучасне обладнання.

Забезпечуємо мінімальні шви на стиках конструкцій і максимально якісну фіксацію, що відповідає ціні. Наші послуги набагато вигідніше звичайної оренди обладнання, адже ви отримуєте послуги фахівців, здатних виконати тонку зварювання на об’єкті.

Також надаються консультації про різні етапи монтажу, допомога з вибором найбільш міцних металевих заготовок і розрахунок всіх необхідних кріпильних дій. Монтажно-зварювальні роботи проводяться з урахуванням техніки безпеки.

 • ОПЕРАТИВНА РОБОТА 24/7

  Заявка на ремонт приймається в будь-який час доби, що забезпечує приїзд аварійної служби або майстра до Вас максимально швидко, тому будь-які неполадки будуть усунені в мінімальні терміни.

 • НАЯВНІСТЬ IP-ТЕЛЕФОНІЇ

  Наша компанія йде в ногу з часом. Тому наш call-center (диспетчерська служба) обладнана IP телефонією. IP телефонія – це комп’ютерна програма, яка дозволяє фіксувати всі вхідні / вихідні дзвінки по даті і часу. У разі якщо всі диспетчери зайняті, програма автоматично передзвонює по неприйнятому дзвінку.

  Також програма записує розмову диспетчера з абонентом, що виключає виникнення конфліктних або спірних ситуацій, так як завжди можна прослухати розмову з диспетчером.

 • ЯКІСТЬ

  Ми орієнтовані на якісне виконання зобов’язань і взаємовигідне співробітництво.

  Тому Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших співробітників і лояльності компанії.