Головна / Монтаж водопостачання

Монтаж водопостачання
СПИСОК УСЛУГ:

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Проектування водопостачання ключовий момент при підведенні комунікацій до приватного будинку, промисловому об’єкту або багатоповерхівці. Мережа з труб повинна бути підведена до всіх ключових точках, місцях в квартирі або індивідуальному спорудженні. Ці роботи слід завершити до етапу внутрішньої обробки приміщень. Як правило, водовідведення також проводиться під час прокладки каналів. Є ряд нюансів при підготовці до робіт:

Всі ці дії вимагають дотримання схеми розводки і складання проекту. Без нього монтаж інженерних систем водопостачання складно здійснимо. Наша компанія готова взяти на себе всі етапи проектування та монтажний процес. Загальний сантехнічний комплекс робіт буде включати виміри, розрахунок і складання всієї схеми на об’єкті.

Проектування водопроводу

На цьому етапі враховується все обладнання, яке буде встановлено в зовнішній і внутрішній контур. Враховується водопровідний потік і діаметр труб, складність і етапи реалізації об’єкта. Ми рекомендуємо вибрати таку послугу як водопостачання під ключ. Загальна вартість буде не критичною, але дозволить уникнути типових помилок і неточностей в реалізації проекту.

Проектування і монтаж систем водопостачання можна замовити по Києву і області. Наша компанія допоможе вам вибрати тип водовідведення, спосіб відкачки стоків, знайти оптимальне розташування стояка і місце для проектної установки вимірювальних приладів. Замовити проект водопостачання можна на сайті або за всіма вказаними телефонами.

Розрахунок системи водопостачання

Роблячи проектний замовлення, ви отримуєте детальний розрахунок всіх робіт. Пояснювальна записка включає всю інформацію про витрати води, необхідному напорі, використанні обладнання і кінцевому типі системи. До загального прайс входить комплект робочих креслень, схеми розводки і ескізи всіх нестандартних конструкцій.

Варто один раз купити всі матеріали для надійного монтування та експлуатації системи в подальшому. На монтаж водопроводу ціна вказана з урахуванням всіх нюансів і індивідуальних характеристик об’єкта. Нами враховується розводка колекторів і водовідведення. Для такої послуги як прокладка водопроводу ціна затверджується після попередніх підрахунків.

Монтаж водопостачання

Фінальним етапом є монтування всіх складових в єдину систему. Ви можете купити все фітинги, витратні матеріали та труби самостійно. Також, наша компанія надає рішення під ключ з можливістю отримати і роботу, і всі необхідні матеріали. Не потрібно купувати і особисто розраховувати кошторис. Наші фахівці узгодять усі питання і запропонують краще рішення.

Установка водопостачання на об’єкті проводиться з урахуванням всіх схем і планів розводки. Наші фахівці поетапно об’єднують водопровідну систему, відведення стічних вод і окремі колектори. Особлива увага приділяється складним приміщень, де потрібно зробити нестандартну розведення. Фахівці надійно з’єднують всі складові і тестують систему на міцність.

Фінальним штрихом є контроль якості виконаної роботи і прийом її замовником. Наше рішення під ключ гарантує автономність проведених робіт, довговічність системи і відсутність необхідності особистого контролю з боку замовника. Ви отримаєте контур водопостачання належної якості з проектом, який зможете видозмінювати в майбутньому.

 • ПРОЕКТНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

  Професійні і, що найголовніше, досвідчені монтажники нашої компанії зроблять монтаж водопроводу згідно всіх СНіПів і ДБНів.

 • ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ

  Відділ постачання допоможе підібрати якісний матеріал для будь-якого виду монтажу водопостачання:

  • металеві труби;
  • металопластикові труби;
  • поліпропіленові (ППР) труби;
  • пресувальні труби (KAN, REHAU, TC).