Головна / Монтаж водопостачання / Водопостачання в приватному будинку

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Вода – життєво необхідний ресурс для приватної споруди. З її допомогою можна здійснювати полив прилеглої городньої ділянки і покривати всі побутові потреби мешканців. Водопровід в заміському будинку не обов’язково підключається до центральної труби водоканалу. Можна пробурити свердловину або занурити трубу в існуючий колодязь для безперервної подачі рідини. Це особливо актуально, якщо вам належить підведення рідини в котеджне селище.

У випадку з віддаленням від джерела води, автономне водопостачання приватного будинку стане повноцінною альтернативою. У такого підходу є маса переваг:

Монтування водопостачання в котеджі не займе багато часу. Досить звернутися в нашу компанію і замовити дану послугу з виїздом по Києву і області.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування водопостачання приватного будинку

Перед тим, як приступити до робіт, наша команда складає схему і детальне розташування колекторів. Важливим етапом є вибір місця для свердловини або колодязя. Бажано бурити землю подалі від будівлі, але з урахуванням можливості підвести електрику для насоса.

Можлива установка сухих, заглибних та комбінованих насосів. Підводка води в приватний будинок здійснюється за допомогою монтажу пластикових або ПВХ труб з колекторами і розводкою по санвузлам. Можна вивести пару кранів на вулицю або в прибудову для зручності використання. Важливо встановити центральний запірний клапан і можливість швидкого відключення насоса.

Розрахунок системи водопостачання в заміському будинку

Після складання плану можна перейти до розрахунків і підготовки загального кошторису. Цей етап можливий, коли вже відзначено джерело рідини і забірний пристрій. На цьому етапі завжди легше і простіше звернутися до послуг фахівців. Наша компанія з готовністю підведе водопровід на дачі під ключ, що забезпечує централізований полив, постійну воду в душі і на кухні.

Майстри вивчать всю геометрію ділянки і будівлі, зроблять схему і проведуть роботу в найкоротші терміни. Ми виїжджаємо в будь-який дачний кооператив і приватний сектор по Києву і області. На саме водопостачання приватного будинку ціна залежить від ряду факторів. Враховується під’єднання до загального колектору окремих споруд і кімнат. Також вартість залежить від прайса на обрані труби і витратні матеріали.

Монтаж системи водопостачання в приватному будинку

Після узгодження кошторису і плану робіт ми виїжджаємо на об’єкт для виконання циклу робіт. Наше обладнання дозволяє розрахувати всі труби, фітинги і витратні матеріали з високою точністю. Можна використовувати частину старої системи або замінити все діряві труби на нові. Розводка водопостачання в приватному будинку залежить від планування і того, скільки окремих каналів слід підводити до кухні, санвузла або ванної кімнати.

Сам монтаж водопостачання у приватному будинку проводиться за попереднім погодженням. Можна використовувати бюджетні витратні матеріали або вибрати найбільш довговічні варіанти. Ми також можемо змонтувати насос для швидкого забору рідини з колодязя.

Замовник гарантовано отримує надійний трубопровід і стабільний потік рідини з крана. Можна доустановити системи очищення води для комфортного проживання в котеджі. Замовити послуги нашої компанії можна в місті Київ і по області. Ми оперативно приїдемо і розрахуємо всі витрати з можливістю вибору оптимального варіанту.

Замовте послугу “Проектування і монтаж водопостачання приватного будинку” прямо зараз!

Замовити послугу