Головна / Обслуговування ліфтів

Обслуговування ліфтів
СПИСОК УСЛУГ:

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ

Жоден сучасний багатоповерховий будинок не обходиться без системи прискореного підйому людей і вантажів. Багатоквартирні будинки як мурашники. Тут відбувається постійний рух. Те ж саме стосується і компаній. Вантажі регулярно курсують вгору і вниз по прямій. У цих умовах обслуговування ліфтів грає важливу роль.

Загальний механізм складається зі сталевого троса, лебідки, механізму управління на електротязі і міцної кабіни. Огріхи монтажу або неправильна експлуатація можуть стати причиною:

В цьому випадку потрібне сервісне обслуговування ліфтів. Найкраще вирішити проблему, поки не стався аварійний випадок. В іншому випадку доведеться відновлювати всю конструкцію, вартість якої і так не дешева. Штатний комунальний ліфтер далеко не завжди може розпізнати проблему. Наша компанія готова провести повний технічний аудит вашого обладнання і провести ліфтовий ремонт по Києву і області.

Обслуговування пасажирських ліфтів

Подібні механізми розраховані від 4 до 12 осіб і дозволяють підніматися і опускатися по шахті з високою швидкістю. Наша організація охоче протестує всі ходові частини і проведе ремонтні роботи. Прайс на послуги буде демократичним і посильним для будь-якого ОСББ або ЖК. В сервіс входить аналіз, профілактика, ремонт і відновлення всіх рухомих частин.

Ліфтове обслуговування включає заміну панелі вибору поверху і спікер для спілкування з диспетчером. Ми працюємо зі старими хрущовками і новими спорудами. Наші послуги можна замовити цілодобово для термінового ремонту і відновлення працездатності обладнання.

Обслуговування вантажних ліфтів

Вантажні аналоги розраховані на більш інтенсивну експлуатацію. Багато в чому це пов’язано з необхідністю підйому і спуску великої кількості предметів. Через це головний тяговий механізм часто приходить в непридатність. Наша компанія готова проводити ремонт і обслуговування ліфтів будь-якої складності і вантажопідйомності.

Для наших клієнтів надається швидке відновлення рухомих частин корпусу і загального механізму. Ваше виробництво, навантаження товарів і будь-яка транспортувальна мережа не перерветься надовго. Ми знайдемо причину поломки і відновимо працездатність.

Ми можемо зробити заміну опорних башмаків, підйомників, складових частин кабіни і будь-якої електроніки. Це особливо актуально при інтенсивній експлуатації ліфтових кабін.

Відновлення ліфтів

Бувають випадки, коли своєчасного ремонту не відбулося і обладнання зламалося. Але це не проблема. Компанія надає комплексне обслуговування ліфтів та відновлення їх працездатності. Ми можемо розібрати кабіну і переробити кріпильний механізм. Також наші співробітники аналізують вади шахти і складають список для відновлення або заміни на нові комплектуючі.

На таке обслуговування ліфтів ціна цілком демократична. Наша компанія надає вигідний прайс по Києву і області. Вам потрібно лише зв’язатися з нами за телефоном або через онлайн чат. Ми виїдемо в будь-яку точку міста і проведемо первинний огляд. Після того як буде вироблено обслуговування ліфтового обладнання, ви зможете знову з комфортом користуватися технікою.

Наша компанія дає гарантію на будь-які види робіт. Легко допоможемо вам із закупівлею відсутніх комплектуючих, зберемо все воєдино і відновимо ходові частини. Якщо ви захочете повністю змінити кабіну, то ми допоможемо вам в цьому процесі. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте комплекс послуг для комфортного використання ліфтового обладнання.

 • БЕЗПЕКА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

  Проведення планової перевірки (відповідно до графіка) дозволяє нам забезпечувати безпеку експлуатації ліфтового обладнання за рахунок запобігання можливих збоїв в його роботі.

  В результаті, Ви можете бути спокійні за безпеку користувачів ліфта.

 • МОБІЛЬНІСТЬ РЕМОНТНИХ БРИГАД

  У разі виникнення неполадки, наша цілодобова оперативно-диспетчерська служба та аварійна бригада подбають про якнайшвидше звільнення людей, що застрягли в ліфті, і усунення несправності.

 • ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

  Роботи проводяться тільки досвідченими електромеханіками по ліфтах, які мають практичний стаж з обслуговування ліфтів. Електромеханіки призначаються наказом по підприємству.

 • ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

  Фахівці компанії проводять обслуговування, ремонт і модернізацію ліфтів, пуско-налагоджувальні роботи, постачання комплектуючих (необхідних для ремонту).

  Планові перевірки ліфтового обладнання не тільки забезпечать максимальну безпеку і комфорт використання, але і допоможуть продовжити строк його експлуатації, а також заощадити на його повну заміну.

 • ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

  Наша компанія забезпечує клієнта гарантійним обслуговуванням і відповідальна за якість наданих матеріалів та послуг.