Головна / Обслуговування ліфтів / Заміна дверей шахти і кабіни ліфта

ЗАМІНА ДВЕРЕЙ ЛІФТА

Дверний механізм ліфта разом із шахтою захищає пасажирів і вантаж. Це повністю автоматичний механізм, який має замок і окремі створки з приводом для відкриття. Він дозволяє закривати отвір під час руху і відкривати його на виході. Ходова частина і шарніри розпашного механізму зношуються найчастіше. Їх потрібно вчасно замінювати, щоб пасажири не виявилися в пастці. Заміна дверей ліфта дозволяє:

Те ж саме стосується і шахт. Вони дублюють положення прорізу кабіни. Їх заклинювання або неповне відкриття загрожує труднощами для пасажирів. Заміна дверей шахти ліфта дозволяє вирішити більшість проблем з працездатністю. Це актуально для багатоповерхових будівель і комерційних структур.

  • ЗАМІНА ДВЕРЕЙ ЛІФТА

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Заміна дверей кабіни ліфта

Даний процес краще ініціювати до того, як старі створки перестануть відкриватися. Особливо це актуально для ліфтових споруд радянської епохи. Вони не витримують критики з технічної точки зору. Нові створки не тільки підвищать функціонал всієї конструкції, а й дозволять додати естетики в інтер’єр сходової клітини. Вони менше шахтного аналогу, тому їх монтування проходить без таких значних трудовитрат.

Нюанс в тому, що модернізація дверної установки вимагає знань і навичок. Наша компанія спеціалізується на подібних послугах. Ми працюємо по Києву і Київській області, надаючи весь спектр профілактичних і монтажних робіт. Виїхавши на об’єкт, фахівці проаналізують поточний стан дверей. Якщо вони непридатні до ремонту, то їх можна поміняти на сучасні аналоги. Завдяки великій кількості варіантів на ринку це не проблема.

Монтаж дверей шахти ліфта

Те ж саме стосується шахт і їх дверного механізму. Якщо ремонт недоцільний, то ми допоможемо і підкажемо кращі варіанти для модернізації. У нас є все необхідне обладнання для здійснення подібних реновацій. Також компанія гарантує першокласну якість і швидку роботу. Завдяки тривалій роботі на ринку Києва, у нас накопичилося достатньо досвіду по заміні і модернізації подібного обладнання.

Компанія оперативно замінить кронштейни, редуктори і схили для відновлення функціональності. У процесі пусконалагоджувальних робіт майстри відрегулюють замки. Ми завжди робимо попередню вивірку каркасів. Завдяки мінімальним зазорам все механізми справно функціонують.

Зазвичай компанія доставляє створки спеціальною лебідкою для більш зручного кріплення. Якщо не можна доставити двері в повній готовності з заводу, то ми розбираємо їх по частинах і заново монтуємо на новому місці. У будь-якому випадку від нас ви отримаєте гарантовану якість і повноцінну функціональність.

Нові ліфтові механізми прослужать довго і без збоїв. Ви також можете замовити у нас опцію з обслуговування кабін і будь-яких рухомих частин. Наші фахівці допоможуть підтримувати всі механізми в справному стані протягом усього терміну їх експлуатації.

Замовте послугу “Заміна дверей ліфта” прямо зараз!

Замовити послугу