Головна / Наші об’єкти

Наші об’єкти

Клієнт завжди заслуговує на кращу якість. Ми дотримуємося цього постулату з моменту заснування компанії у 2010 році. Будь-який приватний об’єкт, будь це котедж, квартира або компанія розміром з дванадцятиповерховий будинок, потребує виняткову якість робіт.

При цьому, ціна грає другорядну роль, адже всі замовники важливі. Ми широко відомі по Києву і всій області, але розуміємо, що фото виконаних робіт скаже куди більше, ніж тисяча слів. Кожна фотографія з альбому характеризує нашу діяльність з кращого боку, і ось чому:

Принцип складання звітів

Коли ми виїжджаємо на будівельний об’єкт по Києву і області, то заздалегідь готуємо необхідне обладнання і інструменти. Далі проводимо аналіз майбутнього фронту завдань. При роботі з трубами може виникнути необхідність міняти водопровід, усувати каналізаційні засмічення, встановлювати трубу або перемичку для контролю потоку або прочищення всієї порожнини.

На кожному етапі робляться фото, формуючи звіти. Ті ж принципи повторюються в разі, якщо нам потрібно виконувати зварювання металевих комунікацій або з’єднувати ходові частини ліфтових механізмів. Будь-який технічний етап зберігається в цифровому форматі. Це дозволяє вирішити кілька завдань:

Зварювальники та електрики компанії виконують багато складних завдань, тому готовий результат на фото – це, в першу чергу, портфоліо для майбутніх замовників. Нами проводяться роботи в приватній оселі, багатоквартирних будинках і виробничих приміщеннях по всьому Києву.

Робимо для інших, як для себе

Ми знаємо, що це гучний слоган. У той же час він відповідає дійсності. Всі наші проекти по достоїнству оцінені при здачі в експлуатацію. Приклади на фото показують, що наші співробітники вважають за краще акуратність і не сприймають незавершених завдань.

Плюс в тому, що наша команда спеціалізується на наданні широкого спектру послуг. Ми робимо заміну і обслуговування каналізаційних труб, стояків і колекторів. Також фахівці займаються пайкою труб, прокладкою комунікацій і налагодженням опалення. Все ретельно фотографується, щоб майбутні замовники могли бачити результат.

На наших фото можна побачити результати ремонту та заміни ліфтів, електрощитків, кабелів і електроточок. На фотографіях зображена лише частина всього спектру робіт, але ми регулярно поповнюємо базу. Як результат, ви бачите приклади тих завдань, які готуєтеся делегувати нам.

Надійність житлово-комунальних послуг

Ще один параметр, якого дотримується компанія. Контроль на кожному етапі – запорука першокласної роботи. З нами ви отримуєте надійність і якість послуг на довгі роки. Нові труби, електрика, апаратура і ліфтові приналежності прослужать довго і без збоїв.

Телефонуйте, якщо вам потрібна якісна робота під ключ. Ми вибираємо кращі матеріали, а також дотримуємося сучасних технологічних стандартів. За нами не потрібно переробляти і фото показують це на 100%. Ознайомтеся з нашим портфоліо і сміливо замовляйте послуги. Ми оперативно виїдемо на об’єкт і вирішимо будь-яку вашу проблему.