Головна / Обслуговування ОСББ і ЖБК

Обслуговування ОСББ і ЖБК
СПИСОК УСЛУГ:

ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ І ЖБК

Створення ОСББ або ЖБК – це сучасна тенденція багатьох багатоквартирних будинків по Києву і всій області. Мешканці хочуть контролювати грошові потоки і підтримувати споруди в прийнятному стані. Але відмова від послуг ЖЕКів вимагає укладення нових договорів. Пошук підрядників, які проводять обслуговування ОСББ, може затягнутися надовго.

Компанія «Каскад Монтаж Сервіс» готова надати свої послуги по Києву і всій області. В спектр наших послуг входить обслуговування інженерних мереж будинку, а саме:

Ми здійснюємо не тільки планово-попереджувальні роботи, які можна спланувати заздалегідь, а ще й аварійно-диспетчерське обслуговування багатоквартирних будинків, які вимагають швидкої реакції всіх ланок структури, починаючи від диспетчера і закінчуючи сантехніком або електриком аварійної бригади.

ОСББ І ЖБК НА ТЕХНІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ “КМС”

Обслуговування ЖБК та ОСББ – вигоди для мешканців

Компанія “Каскад Монтаж Сервіс” починала свій трудовий шлях саме з обслуговування будинків ОСББ та ЖБК, тому ми як ніхто інші знаємо всю специфіку і що таке технічне обслуговування будинку.
Ми маємо великий досвід плідної співпраці з організованим власником, готові надати рекомендації від близько 70 голів ОСББ міста Києва, з якими працюємо вже не один рік.
Ми пропонуємо обслуговування кооперативних будинків, ОСББ, ЖБК і будинків, які тільки планують відмовитися від послуг комунальних та приватних ЖЕКів і створити власну юридичну особу.

Для ОСББ та ЖБК:

Для ініціативних груп, які планують створювати ОСББ, або ОСББ, які планують йти від керуючої компанії забудовника:

 • ОПЕРАТИВНА РОБОТА 24/7

  Заявка на ремонт приймається в будь-який час доби, що забезпечує приїзд аварійної служби або майстра до Вас максимально швидко, тому будь-які неполадки будуть усунені в мінімальні терміни.

 • КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

  Наші фахівці постійно проходять всі різні тренінги і семінари з професійного росту, а також щорічну атестацію в Київенерго та навчальних комбінатах. Всі інженерно-технічні працівники – це випускники різних будівельних і технічних ВНЗ. Але найголовніший наш козир – це досвід.

 • НАЯВНІСТЬ ТЕХНІЧНОГО ЖУРНАЛУ

  Зателефонувавши в нашу компанію, Ви можете бути впевнені, що знайдете майстра, який усуне проблему у Вашому домі за фіксовану ціну, зазначену в документації (ніяких доплат «в кишеню»). Це допоможе заощадити час і гроші, а також Ваш спокій.

 • НАЯВНІСТЬ IP-ТЕЛЕФОНІЇ

  Наша компанія йде в ногу з часом. Тому наш call-center (диспетчерська служба) обладнана IP телефонією. IP телефонія – це комп’ютерна програма, яка дозволяє фіксувати всі вхідні / вихідні дзвінки по даті і часу. У разі, якщо всі диспетчери зайняті, програма автоматично передзвонює по неприйнятому дзвінку.

  Також програма записує розмову диспетчера з абонентом, що виключає виникнення конфліктних або спірних ситуацій, так як завжди можна прослухати розмову з диспетчером.

  Наявність IP телефонії покращує якість послуг, що надаються компанією «Аварійка 24» Вашій ОСББ (Об’єднання співвласніків багатоквартірного будинку), ЖБК (Житлово-будівельний кооператив).

 • ЭКОНОМІЯ

  Наявність журналу з технічного обслуговування дає можливість контролювати Голові правління ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) або ЖБК (Житлово-будівельний кооператив) діяльність компанії «Аварійка24» на будинку.

 • ЯКІСТЬ

  Ми орієнтовані на якісне виконання зобов’язань і взаємовигідне співробітництво.

  Тому Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших співробітників і лояльності компанії.

 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

  Керівництво компанії несе особисту відповідальність перед кожним клієнтом.

  А взагалі про нашу репутацію говорять понад 100 ОСББ та ЖБК по Києву і області, які ми обслуговуємо.

ЗАМІНА РАМКИ ХВП