Головна / Обслуговування ОСББ і ЖБК / Чистка каналізаційних стояків і лежаків будинку

ЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ СТОЯКІВ І ЛЕЖАКІВ БУДИНКУ

Каналізація – це місце, яке апріорі не може бути чистим. Незважаючи на відповідальну експлуатацію стічної системи, система все ж може забиватися. Засмічення утворюється при зливі залишків їжі, жирів і твердих побутових відходів. Найгірше, коли в систему труб потрапляє папір, матерія або тверді відходи. Тоді може блокуватися весь стояк.

Наша компанія знає всю складність усунення сильних засмічень і розробила чіткий алгоритм дій. Чистка каналізаційних стояків будинку відбувається в кілька етапів:

Ми гарантуємо швидке усунення причини засмічення. Інспекція всіх стояків і лежаків необхідна для гарантованого очищення всіх закупорених місць зливу.

  • ЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ СТОЯКІВ І ЛЕЖАКІВ БУДИНКУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Прочищення каналізації в багатоквартирному будинку

Багатоповерхові будинки – найскладніші об’єкти. У випадку зі стояками потрібно діяти швидко. Сусідів знизу і зверху чекають неприємні сюрпризи, якщо не усунути проблему. Чистка лежаків будинку також важлива, адже вся система працює під нахилом і виштовхуванням мас власною вагою. Якщо такий спосіб не працює – чекайте засмічень.

Ми можемо використовувати кілька засобів і типів технічного устаткування для вирішення проблеми. Ось кілька варіантів:

В першому випадку прочищення каналізації будинку починається з щупа або металевого зонда за умови, що проблема знаходиться відносно недалеко від місця введення інструменту. Промивання труб лугом або кислотами дозволяє відокремити іржу, наліт і розчинити тверді відходи. Найкраще з проблемами справляється гідродинамічний метод вимивання засмічених ділянок в трубопроводі. Ціна на нього не настільки велика, а якість прочищення – вище будь-яких похвал.

Як швидко проходить прочищення каналізації в будинку

Послуга може займати різний час. Все залежить від рівня забруднення і складних засмічень. Середньостатистичний комплекс робіт триває не більше 30 хвилин. Перед тим, як прочищати труби, ми аналізуємо їх на тріщини, протікання і інші проблеми. Як тільки умову пошуку засмічення знайдено – починається очищення. Компанія враховує специфіку і тип матеріалу, щоб максимально якісно і надійно усунути проблему.

Всі об’єкти по Києву і області обслуговуються цілодобово. Ми готові оперативно чистити стояки, лежаки та інші складові частини. Головне отримати доступ до самих труб з квартири або технічного приміщення будинку. Плюс в тому, що у нас є все необхідне обладнання і знання типових проблем. Тому компанія може оперативно пробити засмічення навіть вночі, щоб ви і ваші сусіди не відчували дискомфорту.

Телефонуйте нашим диспетчерам і ми негайно виїдемо в будь-яку точку міста, або по області.

Замовте послугу “Чистка каналізаційних стояків і лежаків будинку” прямо зараз!

Замовити послугу