Головна / Монтаж каналізації

Монтаж каналізації
СПИСОК УСЛУГ:

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ КАНАЛІЗАЦІЇ

Система відведення побутових відходів і продуктів життєдіяльності – головна проблема як приватних будинків, так і багатоквартирних споруд. Необхідно змонтувати всі комунікації таким чином, щоб ефективно відводити всі нечистоти і використану воду. У цьому випадку необхідно провести монтаж систем каналізації.

Це ціла мережа з труб, які оперізують будинок або окрему квартиру. З міським житловим фондом все трохи простіше. У квартирах є відведення рідини з ванн і кухонь, а також основний стояк. У приватних будинках і інших спорудах все трохи інакше. Необхідно встановлювати такі проміжні елементи як:

Вартість монтажу каналізації залежить від її розмірів, технічної складності і призначення. Варіант для промислових об’єктів буде дорожче індивідуального проекту для приватного домогосподарства. На таку послугу, як прокладка каналізації, ціна стартує від прийнятних значень. Звичайний септик і пара труб коштують недорого. Але повноцінна замкнута система з очищенням стічних вод буде оцінюватися за більш високим прайсу.

Проектування і монтаж каналізації

Перш за все потрібно проаналізувати ділянку, спорудження та необхідні обсяги стоків. Установка каналізації небажана без належного проектування. Наша компанія здійснює подібні послуги в місті Київ і по всій області. Ми виїжджаємо на об’єкт, робимо заміри, уточнюємо вимоги замовника і пропонуємо найбільш прийнятні варіанти.

Ті, кому потрібна каналізація під ключ, можуть заощадити багато часу і надати загальні побажання і не вникати в суть робіт. Ми розрахуємо і підготуємо проектні дані, а також закуповуємо витратні матеріали самі. Замовнику залишиться тільки прийняти роботу.

Під час робіт створюється зовнішній і внутрішній сегмент водовідведення з урахуванням підключення септиків, фільтрів і станцій очищення. Весь цей сантехнічний комплекс необхідний, щоб не забруднювати грунт і найближчі водойми. На те щоб провести каналізацію ціна є ключовим фактором. Це можна обговорити з фахівцями нашої компанії при розрахунку.

Кошторис і розрахунок проекту

Після того як буде замовлений монтаж мереж каналізації ми виїдемо на об’єкт. Важливо правильно врахувати місце, де буде прокладений водопровід, сантехнічні пристрої та стік. Прорахунки не займуть багато часу. Головне вказати нашим фахівцям всі ваші побажання.

Ми проаналізуємо необхідну глибину водовідведення, місце, де буде проведена установка септиків та інші ключові моменти. У разі багатоквартирного будинку сантехнік з нашої компанії складе лист робіт і список того, що необхідно купити для монтування. Саме проведення труб і стояків буде узгоджене заздалегідь.

Монтаж автономної каналізації

Коли всі інші підготовчі етапи завершено, починається установка автономної каналізації. Фахівці з нашої компанії виїжджають по Києву або області для проведення робіт. Ми монтуємо внутрішню проводку труб, разветвителей, септиків і стічних колекторів.

Сам монтаж септика під ключ проводиться досить швидко і з застосуванням якісних матеріалів. У послугу також входить тестування системи на міцність, щоб уникнути поломок в майбутньому.

Сам вигляд готових стічних споруд буде в точності відповідати заздалегідь підготовленої схемою. Замовник може бути присутнім на всіх етапах і отримувати оперативну інформацію про хід робіт. Кінцевий результат дозволить комфортно користуватися готовою системою довгі десятиліття.

 • ЯКІСТЬ

  Потрібно пам’ятати, що монтаж каналізаційних труб (не залежно пластикові вони або чавунні) проводять з розрахунком, що вони будуть служити не рік і навіть не 5, а як можна довше.

  Тому якість, коли здійснюється монтаж каналізації, грає велику роль в довговічності функціонування системи. Більшість фахівців нашої компанії має десятирічний досвід роботи, що дозволяє виконати роботи будь-якої складності на найвищому рівні.

 • ЕКОНОМІЯ

  Завдяки довгому досвіду роботи компанії в сфері монтажу каналізації і налагодженим відносинам з постачальниками, ми маємо можливість підібрати якісні матеріали по найбільш прийнятною ціною.

 • ГАРАНТІЯ

  Ми орієнтовані на довгострокові відносини з клієнтами. Ми розуміємо, що від якості монтажу залежить бажання клієнта продовжувати співпрацю з нами і легкість подальшого обслуговування системи.

  Тому наша компанія зацікавлена у виконанні монтажу найбільш якісно.