Головна / Монтаж каналізації / Заміна і встановлення зовнішніх каналізаційних мереж

ЗАМІНА ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ЗОВНІШНІХ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

Зовнішня мережа стоків та відходів являє собою частину загальної системи водовідведення. Це комплекс інженерних мереж, що беруть участь в транспортуванні стічних. Як правило, система складається з труб, колекторів, автономних септиків оглядових колодязів та інших систем. Прокладка зовнішньої каналізації залежить від обраного типу. Ось три основні різновиди подібних систем:

Встановлення зовнішньої каналізації також залежить від її призначення. Є загальносплавні, роздільні і напівроздільні системи. Ці різновиди конструкцій дозволяють транспортувати стоки і каналізаційні зависі окремо, разом або змішувати на етапі очищення. Як правило, подібний сантехнічний пристрій збирається на основі труб з поліетилену і полівінілхлориду.

  • ЗАМІНА ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ЗОВНІШНІХ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Вартість прокладки зовнішньої каналізації

Загальний прайс на подібні типи робіт залежить від складності конструкції, її протяжності та формату відведення стоків. Можна замінити всі комунікації або тільки частину зовнішнього колектора. Для отримання реальних цифр необхідно запросити майстрів на об’єкт. Наша компанія може вирішити ваші проблеми. Ми виїжджаємо на об’єкти по Києву і області. Коли замовляється зовнішня каналізація під ключ, ми самостійно готуємо проекти для реалізації системи відведення зависів.

Ми складаємо проект, погоджуємо його типову конструкцію і список матеріалів, які необхідно купити. На таку послугу як прокладка зовнішньої каналізації ціна впливає в першу чергу. Враховуємо і бюджет замовника, не виходячи за його межі. Будь-який сантехнік з нашої бригади може проаналізувати існуючий водопровід і внутрішній контур труб. Послуга включає аналіз грунту і то, як будуть укладати всі складові.

Ремонт зовнішньої каналізації

Відновлення існуючої стічної мережі також можливий. У цьому випадку наші співробітники виїжджають по Києву і області для перегляду кожної ділянки труб і колекторів. Якщо монтажники побачать, що частину труб можна відремонтувати, а колодязі прослужать ще не один рік, то встановлювати нові частини споруди будуть тільки при необхідності.

Ремонт зовнішніх мереж каналізації вимагає складання кошторису. Наші співробітники прораховують кожен метр всієї мережі і формують детальний кошторис з остаточною сумою. Даний лист надається замовнику для ознайомлення і узгодження. Ми завжди пропонуємо найбільш оптимальний варіант, що дозволяє поміняти тільки найважливіші елементи системи.

Заміна зовнішніх каналізаційних мереж

Якщо ремонт малоефективний, то слід замінити стару мережу новими елементами. Зокрема, монтаж зовнішньої каналізації з нових труб дозволяє збільшити пропускну здатність зливу. Стічні води та зависі будуть швидше залишати територію ділянки. Наша бригада підготує грунт і окремі місця для прокладки магістралі і колекторів.

У загальну вартість робіт з прокладання зовнішньої каналізації входять матеріали, послуги нашої компанії, проектування всієї споруди і тест на міцність. Це дозволяє здати в експлуатацію готовий контур мереж для обслуговування приватного будинку або багатоквартирного будинку. Ми гарантуємо надійність і довговічність кожного елементу. Компанія детально аналізує і контролює процес монтажу і дотримується встановлених норм. Це допомагає створювати відмінні об’єкти під ключ.

Замовте послугу “Заміна і встановлення зовнішніх каналізаційних мереж” прямо зараз!

Замовити послугу