Головна / Прочищення каналізації

Прочищення каналізації
СПИСОК УСЛУГ:

Прочистка каналізації та усунення засмічення

Головною проблемою для приватного будинку, квартири або офісного будинку є засмічення стічного стояка. Відсутність правильного стоку відходів і стічних вод загрожує підтопленням санвузлів, неприємним запахом і повною антисанітарією. Термінове прочищення каналізації – єдиний вірний варіант в даному випадку. Чим довше затягувати з цим етапом, тим складніше буде усунути забиту ділянку. Є кілька причин засмічення системи:

Первинне прочищення стояка каналізації можливе за допомогою побутової хімії. На жаль, цей спосіб працює тільки при мінімальних проблемах. Слід звертатися до сантехніка для використання механічних засобів і спеціальних розчинів. Наша компанія може провести такі роботи в найкоротші терміни по Києву і всій Київській області.

Аварійна чистка каналізації

Це найгірший варіант. Як правило, люди кидають великі предмети в стояк, зливають тверді відходи або утилізують ганчіркові клаптики. Такі елементи неможливо змити. В результаті з’являється засмічення, вода прибуває в санвузлі, а стійкий сморід робить перебування в приміщенні неможливим. Це особливо актуально для офісних приміщень, де доступ до туалету може отримати стороння людина. Професійне чищення каналізації допоможе з цією проблемою.

Прочищати труби і усувати засмічення можна двома способами:

Перший варіант більш дешевий. Прайс на нього покриває послуги майстра. Сантехнік прочищає засмічення спеціальним валом. Метод підійде для приватного будинку або квартири. Але подібна чистка має свої обмеження по дальності дії. Чим глибше засмічення, тим складніше до нього дістати.

Ще одним механічним способом є видалення засмічень в трубах під напором води або при подачі гарячого струменя з окропом. Вона дозволяє чистити засмічення і руйнувати затверділий жир. Наша компанія може провести усунення складних засмічень будь-яким з представлених методів.

Команда також може терміново очищати домашній стояк і влаштувати хімічну промивку. В цьому випадку використовуються розчини на основі лугів або кислот. Вони роз’їдають біологічні залишки в трубах і допомагають змити закупорену частину, щоб не засмічувати систему ще більше. Таке усунення засмічень каналізації найбільш ефективне, але і вартість його вийде дорожче.

Послуги з прочищення каналізації

Будь-який санвузол може засмітитися. Ситуації не завжди залежать від мешканців будинку, багатоквартирної споруди або офісу. Але діяти треба швидко, це головна умова, інакше прайс за роботу фахівців буде вищим. Прочищення каналізаційних труб повинно проводитися професійно із застосуванням відповідного обладнання.

Якщо ви не можете самостійно вирішити ситуацію – зателефонуйте у відповідну службу. На таку послугу, як прочищення засмічення каналізації, ціна буде варіюватися від ступеня проблеми. Але наша компанія не боїться труднощів. Ми виїжджаємо по Києву і області та усуваємо проблеми за короткий термін. У нашому арсеналі засобів є як хімічні, так і фізичні методології.

Каналізація, чистка засмічень і стояків від наших фахівців пройде за короткий час. Вам потрібно лише вказати на проблему, а решту ми зробимо самі. Очищений санвузол дозволить продовжувати користуватися системою зливу без проблем. Компанія намагається не порушити цілісність труб і акуратно витягувати всі сторонні елементи.

 • ВИДИ ПРОЧИЩЕННЯ

  Існує два види прочищення каналізації:

  • аварійне прочищення;
  • профілактичне прочищення.

  Аварійне прочищення проводиться при порушенні нормального функціонування каналізаційної системи, іншими словами, при засміченні. І вимагає оперативної реакції.

  Профілактичне (планове) прочищення проводиться для запобігання аварій на каналізаційній системі, як правило, коштує дешевше і береже нерви і спокій клієнта. Ми радимо планово обслуговувати каналізацію, аби запобігти ліквідовуванню наслідків аварій.

  Наша компанія проводить прочищення:

  • внутрішньої каналізації (квартирної, домової);
  • зовнішньої (дворової, зливової);
  • механічним і гідродинамічним способом.
 • Механічний спосіб прочищення

  Механічний спосіб прочищення відбувається за допомогою спеціальної електричної машинки, яка крутить спіраль з насадкою на кінці. Цей спосіб підходить для внутрішньої і зовнішньої каналізації.

  За допомогою механічного чищення усуваються засмічення каналізації в:

  • квартирах;
  • житлових будинках;
  • ресторанах;
  • салонах краси;
  • магазинах;
  • автомийках.

  Окрема сфера застосування цього методу – це сфера ЖКГ. Цим способом можна якісно і швидко провести чистку каналізаційних стояків у багатоповерхових будинках.

 • Гідродинамічний спосіб прочищення

  Гідродинамічний спосіб прочищення відбувається за допомогою спеціального обладнання для подачі води. Вода подається в забитий каналізаційний трубопровід по спеціальному шлангу з форсунками, під високим тиском 200-250 атмосфер, і вимиває з труби всі відкладення і засмічення. На відміну від механічного чищення, цей спосіб підходить тільки для зовнішньої каналізації.

  За допомогою гідродинамічної чистки усуваються засмічення на:

  • автомийках;
  • СТО;
  • підприємствах;
  • зовнішніх мережах заміських будинків;
  • зовнішніх мережах ОСББ та ЖБК.
 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР ЗАСОБУ

  Професіонали нашої компанії підберуть індивідуальний спосіб для видалення кожного окремого засмічення. Такий підхід допоможе клієнтові не витрачати гроші на безглузді спроби прочищення труб невідповідним методом.