Головна / Прочищення каналізації / Механічна чистка каналізації

МЕХАНІЧНЕ ЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

Каналізаційна система – ключова частина будь-якого житла або підприємства. Завдяки системі трубопроводів стоки і продукти життєдіяльності відводяться з кухонь і робочих поверхонь різних комерційних організацій.

Спочатку всі труби мають ідеальний діаметр з гладкими стінками і розташовані під нахилом для відведення нечистот. Але засмічення можуть погіршити або заблокувати цей процес. Для відновлення вихідної провідності системи необхідна механічна чистка каналізації. Чому так відбувається? Ось кілька прикладів для приватного будинку або підприємства:

Частина засмічень утворюються через неуважність, інші ж через викинуті не за призначенням предмети. Перший дзвіночок з’являється з повільним відтоком води в раковинах і унітазах. Добре якщо власники житла своєчасно використовують хімічні засоби для усунення засмічень і накипу.

  • МЕХАНІЧНЕ ЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Механічне прочищення каналізації

Забитий стік означає одне – потрібно викликати майстрів для усунення проблеми. Якщо цього не зробити вчасно, то проблема лише посилиться. Наша компанія надає послуги очищення каналізаційних систем будь-якої складності. Ми працюємо в Києві і по всій Київській області. У нас є надійне обладнання, спеціальні троси пристрої для промивання стоків.

Прибувши на об’єкт, ми з’ясовуємо тип проблеми та метод її вирішення. Використання ручного інструменту дозволяє механічно прочищати місця скупчення сміття в трубі. Луги і кислоти гарні як допоміжні елементи, адже основний спосіб проштовхування застряглих мас включає щуп або гнучкий дріт. Повна механічна очистка каналізації дозволяє повернути нормальний діаметр труби і належний кут нахилу для відведення нечистот.

Екстрена механічна чистка каналізаційних труб

Даний спосіб добрий з кількох причин. Наші фахівці можуть прочистити засмічення швидко і без шкоди для самого стояка. Ціна подібної послуги досить демократична. Єдина умова – швидкий доступ до труби. У домашніх умовах у мешканців є максимум вантуз. На жаль, він навряд чи впорається з серйозною проблемою. Такий спосіб підходить для малих засмічень.

Повне механічне прочищення труб допоможе повернути домашню систему зливу відходів в близьку до початкового стану. Варто відзначити, що наша компанія береться за будь-який приватний випадок, незалежно від рівня складності. Ми готові оперативно впоратися з роботою і повернути вам комфортні умови проживання в будинку.

Це ж стосується комерційних організацій і підприємств. Людський фактор неминучий, тому в систему потрапляють уривки матерії, тверді побутові відходи або жири. Механічне прочищення каналізаційних труб допомагає нейтралізувати всі неприємності на кухонному блоці і в інших місцях. У цьому є свої плюси:

Наша компанія може екстрено виїхати за адресою і усунути проблему. Стояки і зливи в старих будинках особливо уразливі до забивання, оскільки чавунні конструкції давно пора міняти. Фахівці можуть виїхати в будь-який район Києва та області для надання екстрених послуг. Ви не затопите сусідів, а будь-які виробничі процеси не доведеться зупиняти надовго.

Замовте послугу “Механічна чистка каналізації” прямо зараз!

Замовити послугу