Головна / Монтаж опалення

Монтаж опалення
СПИСОК УСЛУГ:

Проектування і монтаж опалення

Більшість приміщень потребують установки штучного обігріву для відшкодування тепловтрат в холодну пору року. Це стосується як житлових приміщень, так і виробничих площ. Завдяки правильно обраній системі обігріву можна підтримувати заданий рівень температури, що відповідає нормам теплового комфорту.

При виборі обладнання потрібно враховувати чимало факторів, що впливають на ефективність техніки, вартість установки і обслуговування. Найчастіше, вигідніше використовувати послуги з монтажу опалення, ніж вникати в нюанси і встановлювати всю систему самостійно. Ось ряд аспектів, вибір яких простіше і надійніше делегувати фахівцям:

Люди часто стикаються з необхідністю модернізації існуючого обладнання або повної заміни всіх складових обігрівальної мережі. Будь-яке проектування автономного опалення вимагає точності в підрахунках і уваги до специфіки інсталяції.

Етап проектування

Розрахунок систем опалення вкрай важливий, так як потрібно визначитися з типом теплоносія і джерела нагріву. Слід враховувати загальну площу, архітектурні особливості та витрати на підтримку працездатності апаратури. Тільки за цих умов проектування контуру обігріву буде успішним.

Бажання заощадити похвально, але самостійні розрахунки можливі тільки при знанні всіх нюансів. Критичні помилки при проектуванні зроблять монтаж опалювальних систем значно дорожче, а їх ефективність буде під питанням. Наша компанія пропонує комплексне рішення, при якому проектування систем опалення буде виконано в строк.

Вивчивши об’єкт, нами складається підсумковий кошторис, що включає вартість монтажу системи опалення, матеріали та типи робіт. Також, визначається необхідний проміжок часу на виконання поставлених завдань. Проектування і монтаж опалення буде здійснюватися з урахуванням норм і правил. Загальний прайс можна розрахувати виходячи з того, який котел буде функціонувати на об’єкті.

Монтажні роботи

Збірка всіх елементів проходить за заздалегідь розробленим планом. На частковий монтаж опалення ціна буде нижче. Це можливо при точкової заміни окремих приладів, магістралей або теплоносіїв. Для новобудов і приміщень без встановлених джерел нагріву краще вибрати монтаж систем опалення під ключ. Всі побажання записуються в підсумковий лист, що додається до загальному кошторисі. Сама послуга включає ряд опцій, таких як:

Для такого виду робіт, як установка опалення, ціна залежить від складності конструкцій, що монтуються. Також важливою є робота і її обсяги. Враховується кількість точок, де повинен бути встановлений радіатор. На ціну впливає перетин, яке має труба і протяжність магістралі.

Для рідинних систем потрібно водопостачання. Його підведення – першорядне завдання. Слід врахувати ціну на обладнання. Кожен етап, включений в проект, будуть виконувати професійні монтажники. При цьому буде дотримана схема розводки, що враховує всі нюанси.

Замовляти наші послуги вигідно. Ви отримуєте проект, якісний монтаж і роботу устаткування, що забезпечує обігрів шуканого споруди. Зібраний обігрівальний контур надає необхідний температурний рівень і буде працювати без поломок і збоїв.

 • ЯКІСТЬ

  Слід приділити максимум уваги підбору якісного матеріалу. Погодьтеся, розірвані труби або радіатори в опалювальний сезон – не найкращий варіант.

  Тому з огляду на побажання замовника, рекомендації виробника, і за допомогою нашого досвіду ми підберемо якісний і довговічний матеріал.

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  При проектуванні ми враховуємо побажання кожного клієнта, розробляємо найбільш оптимальний проект для Вашого будинку з огляду на його особливості та схильність до кліматичній зоні.

 • КОМПЛЕКСНІСТЬ

  Користуватися послугами однієї компанії і при монтажі, і для обслуговування системи опалення кращий варіант.

  Це допоможе оптимізувати витрати і отримати дійсно якісну систему. Так як, в інтересах обраної компанії буде надання якісної послуги, яка відповідає певним нормам і рекомендаціям експертів.

 • ЕКОНОМІЯ РЕСУРСІВ

  Підключаючи ІТП, замовники приєднуються до схеми обігріву з мінімальними витратами води (за рахунок обмеження витрат мережної води) і регульованими витратами на енергію для її обігріву (за рахунок можливості вибирати бажаний температурний режим).

  Крім того, в нашій компанії допоможуть підібрати високоефективні теплообмінники з високими теплотехнічними і експлуатаційними характеристиками.