Головна / Монтаж опалення / Опалення квартири

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ У КВАРТИРІ

Більшість сучасних житлових будівель підключено до системи централізованого обігріву. Його ефективність не завжди виправдовує очікування, зважаючи на різні фактори. Це пов’язано з зношуванням систем, закупоркою труб або недостатньою потужністю центрального обладнання.

Особливо гостро проблема відчувається в багатоповерхових будинках. У цьому випадку встановлення індивідуального опалення в квартирі є єдино вірним рішенням. На це є ряд причин:

Можна встановити електрорадіатори, водяний обігрів, повітряну циркуляцію або паровий варіант. Встановлення опалення в квартирі проводиться на етапі чорнового ремонту, коли приміщення ще не переплановані і можна прокласти всі комунікації.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ У КВАРТИРІ ЦІНА

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування опалення квартири

На цьому етапі слід звернутися до фахівців. Наша компанія працює в місті Київ і по області. Майстри обстежать приміщення і складуть детальний проект майбутніх робіт. Багатоквартирний будинок відрізняється від приватного житла, тому схема розводки буде складена індивідуально.

Враховується майбутнє розміщення котла, прокладка труб, кожен радіатор. Розведення індивідуального опалення в квартирі повинно забезпечувати рівномірне прогрівання всіх батарей у будинку. У ряді окремих випадків більш ефективним рішенням є водяна підлога, але на високих поверхах переважно кращі класичні радіатори.

Встановлення індівідуальніх обігрівальніх елементів має на увазі достатню кількість місця, відведеного для центрального контуру. Его монтують в коморах або на місці однієї з батарей. Все це враховується на етапі проектування.

Розрахунок вартості робіт і обладнання

Загальний розрахунок опалення в квартирі починається з типу обігрівача, загальною площею і протяжністю системи. Виходячи з цього, формується ціна. Наші фахівці в Києві враховують загальну протяжність труб і комунікацій, складність монтажу і різні фіксатори. Складна геометрія стін вимагає установки додаткових фітингів, перемичок та інших елементів.

Підсумковий варіант кошторису і загальна вартість включає матеріали і роботу. Також, ми обговорюємо з замовником всі терміни виконання. Це дозволяє спланувати подальший ремонт і експлуатацію житлового приміщення. Підсумкову вартість і необхідну кількість матеріалів можна обумовити заздалегідь. Тільки після узгодження всіх моментів можливе встановлення автономного опалення в квартирі.

Процес монтажу

Встановлення опалення в квартирі включає прокладку трас з рідиною, колектора, блоків з радіаторами і центрального обігрівального елементу. Ми використовуємо високоякісні труби, стійкі до вигинів і тиску, так як монтування всієї системи має на увазі підлогове розташування всіх транзитних елементів.

Після того як завершено монтаж опалення в квартирі, наша команда випробовує систему. Також, проводиться перевірка всіх елементів на герметичність, щоб опалювальний контур витримував підвищений тиск. Всі сполучні трубки захищаються для запобігання контакту зі штукатурними сумішами.

В результаті замовник отримує готовий варіант системи обігріву, яка прослужить довго без явних поломок і з підвищеним ККД. Індивідуальний обігрів дозволить значно заощадити в холодну пору року з можливістю регулювання температури і швидким вимиканням за вимогою.

Замовте послугу “Проектування і монтаж опалення в квартирі” прямо зараз!

Замовити послугу