Головна / Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи
СПИСОК УСЛУГ:

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Одними з найскладніших і витратних за часом операцій в будинках і багатоповерхівках є роботи по електриці. Вони зачіпають всі приміщення і сходові клітки. Наприклад, в квартирах необхідно спершу завести якісну проводку, встановити лічильники і розвести кабелі по всім частинам житлового або комерційного приміщення. У багатьох випадках монтаж електрики не обходиться без заземлення.

Варто відзначити, що всі роботи проводяться після ретельної розмітки і планування. Це необхідно з кількох причин:

Якщо в будинку або в офісі буде використовуватися чимало електроприладів, то варто вибирати певну товщину і ізоляцію кабелю. Найкраще прокладати магістраль по стелі, щоб мінімізувати збиток ремонту під час наступних реновацій.

Розрахунок електромонтажних робіт

Установка електропроводки вимагає розрахунку за вартістю, кількістю витратних матеріалів і загальної протяжності магістралі. Все це позначається на ціні, складності реновацій і етапах підготовки. Наша компанія надає подібну послугу по Києву і області. Розцінки залежать від загальної площі і цілого ряду факторів.

Коли проводяться подібні електромонтажні роботи, ціна за точку визначається загальним обсягом і складністю прокладки. Компанія може скласти детальний план реновацій, починаючи від розмітки і закінчуючи фінішними реновації. Ми завжди враховуємо побажання замовників, консультуємо їх в плані кращих технічних нововведень і можливостей.

Більшість наших клієнтів вибирають електромонтаж під ключ, оскільки це дозволяє мінімізувати їх присутність на об’єкті і необхідність вибирати необхідні витратні матеріали. Ми можемо організувати все самостійно, щоб у вас не виникало проблем. Це один з найпростіших варіантів.

Проведення електромонтажних робіт

Компанії під силу провести прокладку і заміну проводки, монтаж УЗО і лічильників, а також підключити трансформатор. Також ви можете розраховувати на настройку реле, вимикачів і різних розеток. Швидка настройка зовнішніх і внутрішніх ліній, електроосвітлення та інших опції – наша перевага. Клієнт може розраховувати на демократичні ціни на монтажні роботи по електриці.

Наші майстри і електромонтери підготують для вас прайс після того, як розрахують вартість складальних і монтажних опцій. Компанія завжди виконує поставлене завдання етапами з перевіркою виконаних реновацій і повною звітністю. Лист завдань дотримується строго за нормами.

Електромонтажні роботи будь-якої складності

Плюс наших послуг полягає в готовності взятися за проекти будь-якої складності. Ми готові працювати з будь-якими технологіями і повністю підлаштовуємось під побажання замовника. При цьому сама електрика, ціна за точку і інші пункти обговорюються заздалегідь.

Ми знаємо, як важливо якісно провести цей етап. Весь майбутній ремонт залежить від правильності електромагістралей в приміщеннях. Тому наша компанія завжди виконує свої завдання з належним професіоналізмом. Клієнти можуть розраховувати на широкий спектр послуг та можливість кастомізації електролінії під специфічні потреби.

Повне виконання електромонтажних робіт завершується прийомом об’єкта і ретельними перевірками з боку виконроба і замовника. Ми гарантуємо вам оперативне виконання поставлених завдань і високий рівень професіоналізму всіх співробітників.

 • ОПЕРАТИВНА РОБОТА 24/7

  Заявка на ремонт приймається в будь-який час доби, що забезпечує приїзд аварійної служби або майстра до Вас максимально швидко, тому будь-які неполадки будуть усунені в мінімальні терміни.

 • НАЯВНІСТЬ IP-ТЕЛЕФОНІЇ

  Наша компанія йде в ногу з часом. Тому наш call-center (диспетчерська служба) обладнана IP телефонією. IP телефонія – це комп’ютерна програма, яка дозволяє фіксувати всі вхідні / вихідні дзвінки по даті і часу. У разі якщо всі диспетчери зайняті, програма автоматично передзвонює по неприйнятому дзвінку.

  Також програма записує розмову диспетчера з абонентом, що виключає виникнення конфліктних або спірних ситуацій, так як завжди можна прослухати розмову з диспетчером.

 • ЯКІСТЬ

  Ми орієнтовані на якісне виконання зобов’язань і взаємовигідне співробітництво.

  Тому Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших співробітників і лояльності компанії.