Головна / Електромонтажні роботи / Заміна електропроводки

ЗАМІНА ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ

Стара проводка – це синонім проблем. В першу чергу через застарілий метод прокладки, невідповідності необхідним потужностям і слабкою ізоляційною опліткою. Особливо гостро проблема стоїть в будівлях радянської забудови. Старі панельні і цегляні п’ятиповерхівки часто зводилися силами студентів. Розводка електропроводки в таких будинках носить виключно символічних характер.

Умови використання електромережі в наш час змінилися. Тепер потрібно більше потужності для електроприладів та побутової техніки. Поточна мережа не може витримати подібних навантажень. Тому необхідно провести новий монтаж електропроводки з урахуванням розміщення побутових приладів і електричні параметри проектора. Це дасть ряд переваг:

Електромонтажний процес вимагає схеми робіт, щоб розмістити кабель з максимальною ефективністю для подальшого ремонту.

  • ЗАМІНА ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Розрахунок електропроводки в приміщенні

Дана послуга надається електриками нашої компанії по Києву та Київській області. Вам достатньо звернутися по телефону або написати нам на сайті. Ми працюємо цілодобово. Далі наші фахівці виїжджають на об’єкт і оцінюють майбутню роботу. Нами визначається тип дротів, прихований / відкритий метод монтажу і підсумковий прайс лист.

Після визначення способу електромонтажу приступаємо до роботи. Якщо частина кабельної прокладки і електрообладнання ще придатні для використання, то ми можемо залишити їх на прохання клієнтів. Якщо ж залишати нічого, то здійснюється заміна проводки під ключ.

Замінити дорожче ніж відремонтувати, але пошук прихованих радянських кабелів – довге і непотрібне заняття. Якщо в квартирі мешкало декілька людей, то кількість проводок може здивувати навіть досвідченого електрика. Компанія завжди рекомендує замінити все старе, якщо це дозволяє бюджет.

Вартість заміни електропроводки

Питання мучить будь-якого замовника. Ніхто не хоче переплачувати. Але це і не потрібно. Вам слід викликати нашу бригаду для замірів і підрахунків. Ми можемо оперативно розрахувати загальний прайс з розцінки на кожну окрему послугу. Готові зробити все, щоб ви змогли поміняти всі кабелі і точки і не вийти за рамки бюджету. Зі свого боку зобов’язуємося укладати траси з усім професіоналізмом і якістю.

Вартість точки електропроводки залежить від її типу і якості матеріалів. Але ми завжди прагнемо мінімізувати витрати наших клієнтів. Можливе встановлення бюджетних рішень і будь-який тип витратних матеріалів. Укладання електропроводки проходить в максимально стислі терміни, щоб клієнт зміг перейти до наступного етапу реновації.

Чи можливий ремонт електропроводки?

Якщо ви хочете замінити частину кабелів локально, то наша компанія також допоможе вам. Наприклад, наші електрики можуть демонтувати частину кабелів і з’єднати їх клемами. Можлива прокладка проводки зовнішнім способом, заміна окремих електроточок і силових щитків.

Ми також готові допомогти перемістити окремі вузли внутрішньої мережі під нові електроприлади, змонтувати захист від перепадів напруги і додаткові реле. Така заміна електропроводки, ціна на яку невелика, буде в самий раз для бюджетної реновації.

Компанія гарантує мінімальне втручання в систему, швидку роботу і мізерну кількість сміття. Ми прагнемо надавати найкращі рішення за будь-який прайс. Саме тому готові до нестандартних робочим завданням від наших клієнтів.

Замовте послугу “Заміна електропроводки” прямо зараз!

Замовити послугу