Головна / Електромонтажні роботи / Монтаж світильників і led-модулів

МОНТАЖ СВІТИЛЬНИКІВ І LED-МОДУЛІВ

Освітлення – критично важливий елемент в квартирах і будинках. Кожен власник вибирає люстри, торшери, світильники і бра на свій смак. Підвісні варіанти мають ланцюги, троси або стержні-кріплення до стельової балки. У новобудовах часто застосовуються монтажні гаки і осі для швидкого кріплення.

Для зонального освітлення часто вибирають точечні світлодіоди. Такі джерела світла застосовуються в технічних приміщеннях, гардеробних або об’єднуються в цілу низку для створення комплексного освітлення. Монтаж світлодіодних led модулів вимагає дотримання декількох ключових умов:

Правильно підібрана схема дозволяє виконати роботу оперативно і не вносити подальших коригувань.

  • МОНТАЖ СВІТИЛЬНИКІВ І LED-МОДУЛІВ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Монтаж світильників і вимикачів

Вирішивши встановити одну Led light лампу або відразу кілька точечних світлодіодів, власник квартири повинен подумати про вимикачі. Зазвичай їх прийнято встановлювати внизу зліва чи справа, в залежності від напрямку відчинення дверей. Підключення проміжних вимикачів може бути дуже корисним.

Монтаж світильника і точки його виключення робляться за стандартом. Зробивши додатковий перемикач біля дивана, ліжка або між кімнатами, ви отримуєте зручне управління усім світлом. Самі світлодіодні прилади служать довше, ніж лампи накалювання.

До точок кріплення підводяться дроти і монтажні частини. Іноді діодні торшери і люстри мають сенсорне включення. Втім, зараз це більшою мірою дорога іграшка. Більшість користувачів вважають за краще підключати звичайні провідні рішення.

Як замовити монтаж led модулів?

Для організації якісного освітлення в будинку або квартирі достатньо зателефонувати в нашу компанію або залишити заявку на сайті. Ми працюємо по Києву і області. Наші електрики допоможуть вам вибрати найбільш надійний варіант освітлення, який також дозволить гармонійно доповнити інтер’єр.

Наші фахівці проводять підключення світильників, враховуючи дротове з’єднання і кількість лампочок. Ми можемо провести попередній розрахунок необхідної потужності і реалізувати проект будь-якої складності. Також є опція складання електрощитка з встановленням автоматів на ціле з’єднання лампочок або окремі кімнати.

Кожне встановлення світильника супроводжується точними розрахунками, щоб добитися ідеальної симетрії. Наші фахівці можуть допомогти вам вибрати тип світла і самих ламп. Все залежить від настрою, який вам потрібно в конкретній кімнаті. Є холодний, теплий і змішані відтінки.

Оперативне встановлення світильників

Фахівці компанії готові виїхати по Києву і області для монтажу всіх освітлювальних приладів і прокладання мережі. Ціна встановлюється в залежності від типу послуги. Заміна окремих люстр і торшерів обійдеться порівняно недорого. Також ми можемо провести комплекс робіт під ключ, щоб повністю оновити ілюмінацію.

Плюс в тому, що компанія гарантує високу якість і підтверджуємо свій професіоналізм результатами на багатьох об’єктах Києва. Ми також готові до кріплення конструкцій будь-якої складності. Багаторівневі стелі, люстри з венеціанського скла та окремі спадаючі вниз абажури – не проблема для нас.

Вам потрібно лише позначити проблему, з якою компанія запросто впорається. Наші співробітники суворо дотримуються технічних норм і правил, щоб надати вам заявлену якість. Ми також готові організувати закупівлю всіх комплектуючих і оперативно вирішити ваші проблеми.

Замовте послугу “Монтаж світильників і led-модулів” прямо зараз!

Замовити послугу