Головна / Електромонтажні роботи / Монтаж електрощитових

ВСТАНОВЛЕННЯ І ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ

Електрощитова кімната є центром будівлі. Сюди заводяться силові кабелі, монтується розподільний електрощиток, різні шини і реле. Дане місце підвищеної небезпеки містить всі вимірювальні прилади, роз’єднувачі і вимикачі. Оскільки це складний і важливий об’єкт, то монтаж щитового обладнання слід довіряти професіоналам.

При організації подібної кімнати потрібно врахувати всі норми і вимоги в плані техніки безпеки. Правильно обладнане приміщення дозволяє:

Монтаж електрощитових за допомогою професіоналів – найбільш розумне рішення. Встановлювати щиток повинен сертифікований фахівець з досвідом. Наша компанія може надати подібного роду послуги. Ми працюємо в Києві і по всій Київській області. Виїжджаємо в приватні квартири, будинки і комерційні приміщення. На нашому рахунку вже сотні об’єктів і маса позитивних відгуків, тому ви можете розраховувати на якісну роботу.

  • ВСТАНОВЛЕННЯ І ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Розрахунок і монтаж електрощитового обладнання

Перед тим, як збирати автомат, ми розмічаємо все місця для кріплення електрообладнання. Далі складається детальна схема, кошторис і проходиться етап узгодження з замовником. Ми допоможемо вам вибрати необхідну потужність і функціональність обладнання, щоб уникнути технічних проблем в майбутньому. Всі питання щодо попередніх замірах і підборі комплектуючих можна уточнити у менеджерів.

Коли всі деталі узгоджені, нами здійснюється складання електрощита і розводка кабелів по трасах. Враховуємо особливості приміщення, що примикають вузли і підключаємо все необхідне обладнання. Ми можемо використовувати надані замовником зразки реле і щитків, або підключати електроустановку під ключ. Тоді наші фахівці самостійно підбирають все компоненти і об’єднують їх в одну мережу.

Встановлення і підключення електрощита

Під час роботи ми врахуємо окремі лінії, зробимо грамотну розводку і автомати на кожен канал. Це допоможе забезпечити максимальний контроль обладнання в майбутньому. Також підбираються найбільш надійні монтажні з’єднання, щоб конструкція була міцно зафіксована. Тоді жителі квартир зможуть підключатися до загальної мережі.

Той же підхід характерний для підприємств, виробництва товарів і послуг яких залежить від електроенергії. Збірка електрощитових нашою компанією вигідна ще й тому, що ціна не перевищує розумний поріг. При цьому ми працюємо не менш якісно.

Плюс в тому, що компанія пропонує кілька варіантів того, як може бути проведене встановлення електрощита. Для замовника це плюс, адже деякі об’єкти мають специфічну архітектуру або умови роботи. Просто ми контролюємо ці нюанси.

Також фахівці завжди попередньо аналізують об’єкт. Для виклику бригади вам потрібно зателефонувати за номером на сайті або залишити заявку. З вами оперативно зв’яжуться і уточнять всі деталі.

Ви також можете розраховувати на екстрений монтаж електричних щитів. Оператори на сайті готові приймати заявки цілодобово. Також ви можете отримати первинну консультацію і ознайомитися з базовими розцінками. Це особливо зручно для тих, хто тільки збирається провести підключення електрощита.

Ми розповімо про всі нюанси, оберемо комплектуючі та проведемо роботу по нормам техніки безпеки. В результаті в вашому домі чи комерційному будинку з’явиться контрольна кімната з усіма приладами і обчислювальною апаратурою.

Замовте послугу “Встановлення і підключення електрощитових” прямо зараз!

Замовити послугу