Головна / Електромонтажні роботи / Монтаж електропроводки в коридорах, на сходових клітинах

МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КОРИДОРАХ, НА СХОДОВИХ КЛІТИНАХ

Багатоповерхові будинки – це величезні мурашники, що складаються з комунікацій. Кабелі з електрикою немов вени обплутують кожен під’їзд. З одного боку, вони дозволяють живити всі квартири, з іншого – їх якість залишає бажати кращого. Зростаючі вимоги до напруги ставлять мешканців перед необхідністю проводити монтаж електропроводки в коридорах.

Майже всі електрики і з ЖЕК-ів вибирають відкритий спосіб проведення подібних комунікацій. Але така схема робіт вже давно не актуальна. Також на сходових клітинах потрібна нова проводка для монтажу освітлення. Нова лінія дозволить вирішити ряд проблем:

Багато приміщень в Києві потребують реновацій і наша компанія готова їх надати. Ми проведемо оперативний монтаж електропроводки в коридорі для подальшої обробки стін.

  • МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КОРИДОРАХ, НА СХОДОВИХ КЛІТИНАХ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Прокладка кабеля по сходовій клітині

Надзвичайно важливий етап для будь-якої споруди. Потрібно розрахувати правильний кабельний моток, загальну потужність і підключити всі електричні точки. Укладання проводиться в окремих штробах або в пластикових кабель-каналах. Правильно підібраний дріт заводиться в прихожу і підключається до електрощитку.

Наша компанія завжди орієнтується на побажання замовників і реалізовує електричний етап робіт строго за встановленим планом. Виїхавши на об’єкт, ми аналізуємо нюанси розводки і необхідну потужність. Складений кошторис враховує всі витрати і комплектуючі.

Компанія також може змонтувати готельні ревізійні щитки, куди буде допускатися тільки черговий електрик або глава ОСББ. При цьому ми підтримуємо рівень цін на прийнятному для клієнтів рівні. Встановлення правильної кабельної продукції повинна бути доступною.

Електрика в новобудові під ключ

З новобудовами справи йдуть набагато простіше, ніж з хрущовками і сталинками. Новий житловий фонд має спеціальні шахти, блоки та місця для проведення комунікацій. В таких умовах ми можемо реалізувати практично будь-які вимоги замовника. Також до новобудов підведені більш якісні комунікаційні лінії.

Відповідно, компанія оперативно проводить монтаж електропроводки на сходових клітинах і нульовому поверсі. Всі дроти ховаються в спеціальні канали. Ми також можемо встановити вимірювальне і стабілізаційне обладнання, в залежності від побажань замовника.

Чи можливий екстрений електромонтаж в новобудові?

Це можливо. Наші диспетчери приймають заявки цілодобово. Фахівці оперативно виїдуть на об’єкт і допоможуть розрахувати вартість реновацій в під’їзді. Сам монтаж кабелю по сходовій клітині легко завершити за робочий день. Конкретні терміни залежать від поверховості.

Компанія реалізувала безліч подібних реновацій в Києві і по області. Ми працюємо з первинним і вторинним житловим фондом. Наш досвід дозволяє надати пропозиції під ключ і позбавити замовників від головного болю. Розкажіть нам про ваші потреби і ми вирішимо всі технічні нюанси.

Робота проводиться з приватними особами, ОСББ та житловими кооперативами. Обговоривши всі деталі, ми складемо кошторис і запропонуємо найбільш вигідний по часу і витратам проект. В результаті ви отримаєте нову проводку і можливість завершити ремонт на поверхах. Компанія гарантує якість і поетапний контроль всіх видів робіт.

Замовте послугу “Монтаж електропроводки в коридорах, на сходових клітинах” прямо зараз!

Замовити послугу