Головна / Електромонтажні роботи / Монтаж електропроводки в квартирах

МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КВАРТИРІ

Електромонтажний процес в багатоповерхових будівлях є одним з найбільш важливих кроків перед ремонтом. На етапі складання схеми необхідно врахувати тип монтажу кабелю, скласти лист з расходниками, дізнатися їх розцінки та закупити дріт. Враховується кожна розетку в будинку. Також необхідно проінспектувати старі лінії. Можливо, частину з них можна відремонтувати.

Розводка електрики в квартирі значно еволюціонувала в порівнянні з будівлями 10-20 річної давності. Зараз електромонтаж все частіше проводиться по стелі. Такі магістралі не заважають натяжнії матерії або каркасу з гіпсокартону. Також у такій конструкції є ряд інших переваг:

Така прокладка проводки в квартирі найбільш довговічна, а окремі проводки можна оперативно замінити. Ще один плюс це встановлення за відносно невеликий час. Заміна електропроводки в квартирі пройде набагато швидше, якщо запросити електриків з нашої компанії. Ми надаємо послуги по Києву і області.

  • МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ В КВАРТИРАХ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Професійна прокладка проводки в квартирі

Виїжджаючи на об’єкт, наша команда завжди укомплектована сучасним обладнанням. Для початку нами будуть проведені заміри. Слід визначити, де буде змонтовано щиток. Можна залишити старий, але замінити такий агрегат все одно доведеться. Далі ми виконуємо покроковий план розмітки всіх електротрас. Враховуються всі вимикачі, світильники, проміжні перемикачі та точки підключення побутової техніки.

Перед тим, як робити монтаж електропроводки в квартирі, ми підбираємо найкращі комплектуючі та витратні матеріали, в залежності від бюджету клієнта. На ремонт електропроводки в квартирі ціна буде трохи нижче, але слід враховувати нюанси кожного конкретного житла. Старі кабелі, прокладені відкритим способом, не зовсім вписуються в нинішні правила техніки безпеки.

Електрика в квартирі під ключ

Ця послуга є найбільш комфортною для замовників, хоча і має трохи вище прайс. В даному випадку наша компанія самостійно виконує етапи підготовки, розмітки, закупівлі комплектуючих і подальший монтаж. Для встановлення проводки підбираються кращі ізоляційні матеріали.

В цілому, на монтаж електрики в квартирі ціна залежить від прайса розеток, автоматів, кабелю і точки освітлення. Ми готові виконати як дорогі, так і бюджетні роботи. Сама установка і ізолювання дротів проводяться з урахуванням всіх сучасних норм монтажу. Компанія гарантує вам якість і максимальну оперативність. Рішення під ключ дозволяє проконтролювати всі етапи і прискорити процес робіт.

Як замовити монтаж квартирної електропроводки?

Все дуже просто. Вам потрібно лише подзвонити нам на гарячу лінію або залишити заявку на сайті. Ми приймаємо екстрені заявки цілодобово. Після обробки вашого замовлення до вас відправляється бригада ремонтників. Наші фахівці проводять всі необхідні підготовчі етапи і погоджують кошторис. Фінальна вартість прокладки електропроводки в квартирі затверджується особисто замовником.

Після цього етапу ми приступаємо до роботи. Здача об’єкту відбувається за участю прораба. Наші фахівці контролюють кожен аспект, тому шанс неякісної роботи виключений. Готові дроти і розетки дозволять вам комфортно жити в апартаментах і отримувати максимум задоволення від роботи всіх побутових приладів і техніки в будинку.

Замовте послугу “Монтаж електропроводки в квартирах” прямо зараз!

Замовити послугу