Головна / Монтаж опалення / Опалення багатоповерхового будинку

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ

Централізовані системи обігріву багатоповерхівок – не найефективніший засіб підтримки температури в холодну пору. Більшість споруд в Києві і області були зведені ще за радянських часів. Старі магістралі втрачають до 30% тепла по шляху до споживача. Саме тому мешканцям потрібна незалежна система опалення багатоквартирного будинку. Що це дає? Ось список переваг:

Кожен мешканець зможе отримати вказану кількість тепла і не переплачувати за гарячі батареї в теплу пору. Також, нова система вимагає мінімум витрат на обслуговування, що дозволить окупити початкові вкладення. Споруда стане по-справжньому теплою взимку.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування опалення в багатоповерховому будинку

Наша компанія дозволить підготувати проект заміни ЦСО на центральний опалювальний котел з правильною розводкою труб і максимізацією ефективності. Фахівці аналізують будівлю, загальний тепловий фронт робіт і складають схему прокладки теплових трас. Правильно вивірений план робіт дозволить швидко змонтувати автономне опалення багатоквартирного будинку.

У фінальному плані враховується кожне приміщення, і особливість колекторів, щоб теплопостачання надходило рівномірно до кожного мешканця. Якщо в спорудженні є централізований котел, то всі комунікації можна модернізувати і усунути вади. Так, кожна квартира буде отримувати необхідну кількість тепла, щоб приватний житловий фонд не стикався з проблемами грибка, цвілі і надмірної вологості.

Розрахунок опалення в багатоквартирному будинку

Після огляду висотної споруди в Києві наші фахівці починають розрахунок систем опалення багатоповерхових будинків. Багатоквартирний будинок модернізується з урахуванням побажань всіх мешканців. Наші фахівці аналізують кількість матеріалів, з’єднувачів і трас для установки в багатоповерхівці. Підрахунок ведеться з урахуванням бюджету на всю реновацію. Головна мета – забезпечити рівномірний обігрів кожної квартири.

Розрахунок можна зробити з урахуванням існуючих комунікацій або незалежно від них. На цьому етапі узгоджуються всі фінальні аспекти і враховуються побажання. У готовому кошторисі вказується фронт робіт, підсумкова ціна і матеріали які використовуються. На всі реновації надається гарантія. Наша команда розрахує всі необхідні витрати і підготує найбільш відповідний кошторис з урахуванням всіх позицій в списку.

Монтаж опалення багатоповерхових будинків

Після узгодження всіх аспектів стартує фінальний етап. Наші фахівці виїжджають на об’єкт і приступають до демонтажу існуючої теплової магістралі. Відбувається встановлення котла, розводка теплових контурів, які формують індивідуальне опалення в багатоквартирному будинку. При підключенні всіх радіаторів та проведенні каналів використовуються якісні матеріали. Робочі обпресовують систему і тестують її при підвищеному тиску. Так, можна перевірити надійність фінальної конструкції і уникнути браку.

В результаті мешканці отримають сучасний і ефективний спосіб підтримки комфортної температури в своїх оселях. Варто зазначити, що такий варіант обігріву зможе прослужити десятиліття без необхідності капітального ремонту і серйозних грошових вкладень. Початкові витрати окупляться за кілька сезонів, що дозволить мешканцям знизити плату в холодну пору року.

Замовте послугу “Проектування і монтаж системи опалення багатоповерхових будинків” прямо зараз!

Замовити послугу