Головна / Монтаж опалення / Монтаж і чистка теплообмінників

МОНТАЖ І ЧИСТКА ТЕПЛООБМІННИКА

Тепловий обмінник є сполучною ланкою ланцюга обігріву і забезпечує обмін теплом між двома середовищами без їх безпосереднього контакту. Як правило, подібні пристрої застосовуються в незалежних мережах теплопостачання.

Установка теплообмінників дозволяє кожному мешканцеві багатоквартирного або приватного будинку регулювати температуру в приміщеннях на вимогу. І цей пристрій безпосередньо впливає на економію коштів. У сучасних ТО є ряд переваг для користувачів:

У Києві та по області особливо популярні пластинчасті ТО. Пластини мають високу ремонтопридатність і більш економічні в обслуговуванні. Саме тому наша компанія проводить монтаж теплообмінників в найкоротші терміни.

  • МОНТАЖ І ЧИСТКА ТЕПЛООБМІННИКА

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Планування і розрахунок кошторису

Перед монтуванням системи слід скористатися послугами нашої компанії. Фахівці оглянуть приміщення і проведуть розрахунок потужності теплообмінника в залежності від ряду факторів. В першу чергу важлива поверховість будівлі.

До уваги береться розрахунок площі теплообмінника, оскільки від цього буде залежати загальна потужність і кінцева вартість робіт. Чим могутніше ТО, тим більшу кубатуру він може охопити. В тепловий розрахунок теплообмінника входить ряд факторів:

Наша компанія може провести розрахунки в Києві і по області, щоб врахувати всі важливі параметри. Так, можна знизити вартість обладнання, ефективність і загальну довговічність системи.

Обслуговування пристрою теплового обміну

Рельєфні канали пластин на обмінниках тепла очищаються при завихреннях потоків. Така конструкція за замовчуванням довговічніша за інші аналоги на ринку. Але вона також підлягає обслуговуванню. Все залежить від в’язкості і забрудненості робочого середовища. Своєчасне очищення пластинчастих теплообмінників допомагає підтримувати всю систему в робочому стані і уникати поломок.

Накип, що накопичується в обладнанні, впливає на систему і опалення приміщень в цілому. Як результат – рідина перерозподіляється по носіям менш ефективно і не виконує поставлене завдання. Є два методи видалення накипу та інших напливів:

Розбірна чистка пластинчастого теплообмінника досить ефективна, але більш витратна за часом. Цей варіант більш кращий, якщо назріває повний або частковий ремонт всієї конструкції. Другий спосіб більш швидкий через використання спеціальних засобів, що очищають. Хімічне очищення теплообмінників викликає реакцію відшарування накипу і домішок від поверхонь.

Загальний прайс і нюанси робіт

На такі послуги, як промивка теплообмінників, ціна залежить від ряду факторів. Хімпромивка вимагає підбору відповідного засобу. Промивання теплообмінного апарату нашою компанією проводиться в місті Київ і по області.

Можлива хімічна очистка двоконтурного котла. Ми готові обслужити установку будь-якої потужності і розрахувати тепловіддачу. Поверхню можна чистити будь-якими засобами на вибір клієнта. При виїзді на об’єкт можна розрахувати вартість і поточний фронт робіт. Після прочищення обладнання буде працювати без проблем і несправностей.

Замовте послугу “Монтаж і чистка теплообмінників” прямо зараз!

Замовити послугу