Головна / Монтаж опалення / Опалення комерційних структур

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ СТРУКТУР

Будь-яка комерційна структура, будь то цех, фабрика або торгове приміщення, потребує обігрів. Повітряний потік необхідної температури повинен обігрівати стіни будівлі і забезпечувати комфортні умови роботи для всіх співробітників. Особливість будівель відведених під комерцію полягає в їх площі і нестандартнії структурі. Монтаж промислового опалення в цьому випадку вимагає особливого розрахунку. До уваги приймаються наступні фактори:

Виходячи з особливостей і призначення будівлі складається загальний проект робіт і кінцева ціна. Необхідно правильно розрахувати витрати, щоб обладнання можна було окупити через певний проміжок часу.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ СТРУКТУР

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Опалення складських приміщень

На таких об’єктах як склади зберігаються товари, продукти харчування, заготовки з заводів і різна продукція підприємств. Обігрів споруд повинен відповідати умовам зберігання необхідної групи товарів. Якщо опалювальний елемент не буде справлятися зі своїм завданням, то вся продукція може прийти в непридатність.

Проектування і монтаж опалення промислових будівель – два важливих етапи для забезпечення комфортних умов праці та зберігання товарів. Жодна компанія не зацікавлена в перевитраті коштів на обігрів порожніх приміщень. У той же час необхідно створити комфортний мікроклімат для співробітників, продукції та оперативної роботи. Це особливо важливо для рослинної продукції, яка має потребу в підтримці теплого мікроклімату для росту.

Опалення виробничих цехів

Виробництво обладнання, різних виробів і будь-якого виду товарів пов’язане з людською працею. У приміщеннях з повною роботизаціею не так важливий температурний режим, але кімнати з співробітниками повинні бути теплими. Пром будівлі потребують встановлення локальних точок обігріву, які б ефективно підтримували температуру для працівників.

Також деякі компанії потребують підвищеного температурного режиму для деяких частин будівлі. Все це потрібно передбачити ще на етапі проектування. Центр опалювальної системи, як правило, розміщується в підвалі або на нульовому поверсі. Виробничі потужності вимагають продуктивну котельню для швидкої подачі гарячого теплоносія по трубах. Теплий цех дозволяє організувати ефективну роботу і підтримує здоров’я персоналу на належному рівні.

Опалення торгових приміщень

Будь-який магазин, супермаркет або торговий центр – це місце скупчення сотень покупців. Якщо звичайний продуктовий гастроном в багатоповерховому будинку має систему труб і батарей, то з великими торговими площами все інакше. Компанія не може дозволити собі монтаж сотень батарей по всьому периметру. Це дорого і неефективно. У таких випадках використовується повітряний обігрів.

Спеціальні конструкції кріпляться до стельових арок і подають тепле повітря в приміщення. Подібний метод не псує зовнішній вигляд торгового закладу і забезпечує підтримання необхідної температури. Наша компанія знає, як організувати опалення промислових приміщень в стислі терміни. У нас є досвід робіт з торговими мережами і компаніями по Києву і всій Київській області.

Ми аналізуємо кожен об’єкт, робимо проектну документацію і розрахунковий кошторис. Після узгодження всіх деталей починається робота над опалювальним контуром. Компанія гарантує проектування опалення промислових будівель з урахуванням всіх особливостей і загального призначення.

Замовте послугу “Проектування і монтаж опалення комерційних структур” прямо зараз!

Замовити послугу