Головна / Монтаж опалення / Монтаж ІТП (індивідуального теплового пункту)

МОНТАЖ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ТЕПЛОВОГО ПУНКТУ

Індивідуальний тепловий пункт – важлива складова обігрівальної системи. Цей комплекс складається з автоматичних пристроїв і часто монтується в підвальній частині будівлі. ІТП встановлюється на вході теплоносія в багатоповерховий будинок і дозволяє контролювати подачу тепла до кожної квартири.

Справа в тому, що будинки часто знаходяться на різній відстані від центральної котельні, що робить неможливою рівномірну подачу тепла. Монтаж індивідуального теплового пункту в будинку допомагає вирішити цю проблему перманентно. Мешканці отримують ряд можливостей, таких як:

Подібна система дозволяє ефективно організувати опалення в будинку. Головне грамотно скласти технічний проект. Тоді весь комплекс обладнання буде справно розподіляти тепло, заощаджуючи гроші мешканців.

  • МОНТАЖ ІТП (ІНДИВІДУАЛЬНОГО ТЕПЛОВОГО ПУНКТУ)

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування ІТП: нюанси робіт

Жителі Києва і області можуть скористатися послугами нашої компанії. Ми проводимо проектування і монтаж ІТП з урахуванням архітектури будівлі та потреби клієнтів. Подібне обладнання покликане обслуговувати всю споруду, його частину або окремих мешканців.

Теплова установка підбирається індивідуально для кожної споруди з урахуванням потреб клієнтів. Наші фахівці проектують кожен вузол, теплову трасу і загальну мережу з максимальним ККД. Також, проводиться облік матеріалів у разі зведення теплового пункту який розташований окремо.

Етап проектування проводиться з максимальною увагою до деталей проекту і потреб клієнта. До уваги беруться особливості будівлі та розрахункова потужність для підтримки необхідної температури в споруді.

Загальний розрахунок ІТП для клієнтів

Розрахувати прайс можна виходячи з компонентів для конкретної системи. У загальний кошторис робіт можуть увійти теплообмінники для передачі тепла, різні насоси, запірна та регулююча апаратура, контролери та щити електрокерування. Детальний список легко обговорити з нашими менеджерами.

На конкретний індивідуальний тепловий пункт ціна формується з урахуванням загальної схеми, витратних матеріалів та монтажних робіт. Ми виїжджаємо на об’єкт в Києві або по області для замірів та узгодження нюансів. Далі, клієнт отримує приблизний прайс з можливістю врегулювання і доповнення окремих пунктів.

На цьому етапі замовникам доступні різні варіанти обладнання для фінального складання на об’єкті. Ми враховуємо всі побажання і можемо порекомендувати кращі рішення на ринку для підвищеної ефективності роботи установки.

Монтаж обладнання ІТП по Києву і області

Основним етапом є складання всієї системи воєдино з урахуванням архітектури, необхідності зведення будівель і пробиття перекриттів. Наша компанія використовує сучасне обладнання та якісні матеріали. Загальна система проходить попередні випробування перед здачею в експлуатацію. Це включено в підсумкову вартість монтажу ІТП.

Готова конструкція зможе функціонувати довгі роки без поломок і несправностей. Наша компанія також надає обслуговування ІТП по всій Київській області. Так, обладнання зможе функціонувати з максимальним ККД без тепловтрат.

Для нас важлива якісна встановлення і надійна експлуатація обладнання. Ми готові надати кваліфіковану консультацію, щоб ви визначилися з установкою обладнання та могли замовити необхідні послуги.

Замовте послугу “Монтаж ІТП (індивідуального теплового пункту” прямо зараз!

Замовити послугу