Головна / Монтаж опалення / Опалення приватного будинку

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Індивідуальна споруда має ряд переваг перед квартирами в плані площі, планування і розташування. Єдиний нюанс полягає в необхідності самостійного обігріву приміщень в холодну пору року.

Опалення котеджу можна легко організувати, особливо якщо будинок знаходиться на етапі чорнової обробки. Тоді схему розводки всіх комунікацій можна зробити куди швидше. Ось кілька варіантів для обігріву житла:

При будівництві коробки можна зробити розрахунок системи опалення приватного будинку. Для цього можна скористатися послугами фахівців. Вони допоможуть зробити точні виміри. Самостійні роботи підійдуть тільки для людей з досвідом.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Етап проектування та виміри

Наша компанія проводить виміри, проектування та монтаж опалювальних контурів в Києві і області. Ми допоможемо вибрати тип обігріву і розмістити все обладнання належним чином. Як правило, на першому поверсі або в підвалі монтується водяний або паливний котел. Радіатори і розширювальні прилади розставлені по кімнатах. Основна труба з розгалуженнями об’єднує всю систему в замкнутий контур.

Проектування системи обігріву житлового приміщення починається з вибору типу конструкції. Розрізняють однотрубні, двотрубні і колекторні варіації. Розташування ключових елементів системи залежить від побажань замовника. Найпростіше вибрати опалення заміського будинку під ключ. Пропозиція включає всі етапи і мінімізує участь клієнта в складних технічних процесах.

Розрахункові роботи

При складанні проекту враховується загальна опалювальна площа, нюанси геометрії приміщень і необхідні показники тепла. На етапі будівництва і чорнової обробки це зробити найдешевше. Проектування і монтаж системи опалення приватного будинку починається відразу після узгодження вартості кожного елементу контуру. У разі, коли застосовується часткове встановлення опалення в приватному будинку, ціна буде менше.

Підсумковий прайс враховує тип споруди, загальну площу та способи монтажу. Для дачної будівлі можна заощадити на матеріалах і встановити менше радіаторів. Житловий котедж в приватному секторі вимагає розрахувати підсумкову вартість з урахуванням більш надійних матеріалів. Як тільки проектування системи опалення приватного будинку підходить до завершення, можна переходити до етапу встановлення всіх елементів на данному об’єкті за обумовленим прайсу.

Монтажні роботи

Наша компанія надає послуги з монтажу опалення в приватному будинку будь-якої складності. Фахівці не відступають від проекту, поєднуючи всі елементи конструкції докупи. Встановлення опалювальної системи в приватному будинку проходить в кілька етапів з обов’язковою герметизацією і тестуванням контуру при підвищеному тиску.

Якщо замовляти монтаж опалення в приватному будинку під ключ, то це дозволить отримати фінальний варіант з прихованими комунікаціями, фінішною обробкою і повною звітністю про виконану роботу. Замовник отримує гарантії якості, може особисто бути присутнім на кожному етапі і не хвилюватися за правильний підбір всіх компонентів.

Наша компанія дотримується стандартів і норм правил, збирає колектори із застосуванням якісних з’єднувачів і фітингів, а також проводить багаторівневе тестування. Це дозволяє гарантувати підвищений ККД опалювального контуру і знизити ризик майбутніх поломок до мінімуму. Послуги доступні для жителів Києва та Київської області.

Замовте послугу “Проектування і монтаж системи опалення приватного будинку” прямо зараз!

Замовити послугу