Головна / Монтаж опалення / Тепла підлога

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

В умовах архітектурних і технічних особливостей приміщення буває доцільно відмовитися від класичного обігріву на користь підлогового обігріву. Він передбачає підключення нагрівальних елементів під фінішним покриттям. У цього методу є ряд переваг.

Мешканці не бачать батарей, радіаторів або труб. Також можна рівномірно підтримувати температуру у всіх приміщеннях і забезпечити необхідний мікроклімат. Перед тим, як вибрати монтаж теплої підлоги під ключ, необхідно визначитися з його типом. Ось три основні варіанти:

Кожен тип теплої підлоги вимагає укладати і розраховувати носії з урахуванням метражу, особливостей приміщення і загальної потужності. На монтаж теплої підлоги ціна за м2 залежить від багатьох факторів. Зокрема, від площі. Кожен варіант трохи відрізняється за ціною. Також варто враховувати тип конструкції.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Монтаж системи водяної теплої підлоги

Подібний варіант передбачає опалення приміщення за допомогою водяного носія. Виконується розведення труб, потім формується стяжка. У більшості випадків вибирають плитку в якості підлогового покриття. Вона краще справляється з провідністю. Також використовується пристрій по типу котла для генерації температури. При правильному укладанні вода може рівномірно прогрівати підлогове покриття.

Вартість монтажу теплої підлоги водяної залежить від метражу. Якщо класти його єдиним контуром по всій квартирі або комерційному приміщенню, то ціна буде суттєвою. Точечне укладання статевого нагрівачу більш прийнятне. Як правило, його монтують в тих місцях, де класичні радіатори малоефективні.

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги

ІЧ покриття складається з плоских пластин з нагрівальними елементами. Вони генерують електромагнітне випромінювання і нагрівають необхідну ділянку. Краще такий варіант поєднувати з паркетом і ламінатом. А ось укладання плівкової теплої підлоги мусить бути чітко продумане. По-перше, кабельний канал потрібно захистити від фізичної деформації. Не можна формувати занадто маленьку стяжку. У той же час великий шар суміші може продавити провід.

Перед установкою повинна бути розроблена чітка схема і послідовність робіт. Ще один нюанс ІЧ нагрівачів стосується вологості. Небажано розміщувати подібну конструкцію під плиткою у ванній кімнаті. Волога може просочитися між швами із затиркою і пошкодити всю конструкцію.

Монтаж електричних теплих підлог

Подібний варіант підлоги досить популярний. Його застосовують в будинку або в квартирі. Температура генерується за допомогою електрики. Підлоговий тип розводки проектується з урахуванням всіх особливостей приміщення. Загальний розрахунок теплої підлоги залежить від площі і вимог замовника.

Наша компанія готова провести монтаж системи тепла підлога на об’єкті будь-якої складності. Ми працюємо по Києву та Київській області. Команда наших фахівців може проконсультувати вас з приводу видів підлогового обігріву і монтажних нюансах. Також ми розрахуємо для вас прайс і зробимо роботу під ключ.

Компанія зможе оперативно провести монтаж гріючого кабелю на підлогу і заживити електро систему. Заявки приймаються цілодобово. Ви можете замовити наші послуги під час ремонту або будівництва. Ми організуємо оперативне проектування теплих підлог з урахуванням архітектурних особливостей і загальної площі. Також компанія дотримується всіх технологічних нормативів, щоб загальна конструкція прослужила вам довго без несправностей.

Замовте послугу “Проектування і монтаж теплих підлог” прямо зараз!

Замовити послугу