Головна / Монтаж опалення / Монтаж котельних

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ КОТЕЛЕНЬ

Серцем будь-якої обігрівальної системи є топкова. Це приміщення містить котел, що генерує тепло і магістралі, що ведуть до окремих приміщень і навіть будівель. Монтаж приватних котелень – тривалий і складний процес. Багато в чому це пов’язано з необхідністю визначитися з місцем встановлення котла. Розрізняють такі варіанти обігрівального обладнання:

На монтаж котельні ціна буде вище, в разі необхідності зведення окремої споруди. Також важливий тип встановлюваного котла, призначення теплового навантаження і категорія надійності відпуску тепла. Всі ці аспекти складно врахувати поодинці, тому найкращим варіантом є монтаж котелень під ключ. Це дозволить уникнути критичних помилок і недоліків ще на етапі створення проекту.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ КОТЕЛЕНЬ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування і будівництво котелень

Наша компанія надає послуги в Києві і по області. Ми готові взятися за проект будь-якої складності. На етапі збору даних ми аналізуємо поточне приміщення або необхідність окремо розташованої споруди. Враховується довжина магістралей, саме опалення і тип палива. Монтаж промислових котелень може включати газовий тип нагрівача або будь-які варіанти за бажанням замовника. Ці питання можна обговорити з нашими фахівцями.

Розробка проекту котельні включає будівельний етап робіт, зведення захисних екранів або допоміжних конструкцій. Індивідуальний план робіт враховує індивідуальний і промисловий формат використання. Із замовником узгоджується обладнання, витратні матеріали та тип прокладки магістралей. Проектування котелень відповідає нормам і вимогам всіх державних стандартів.

Розрахунок вартості робіт

Як тільки замовник визначиться з типом котла, складається загальний прайс за матеріалами і термінами. Це один з найбільш відповідальних етапів. Вартість робіт по монтажу котельні залежить від якості і кількості окремих елементів в системі, виведення радіаторів та інших обігрівальних елементів. Враховується геометрія приміщення і нюанси переходів між окремими перекриттями.

У загальну вартість може входити пристрій теплового контролю, вимірювальні прилади і засоби захисту від надмірного тиску в системі. Підсумковий прайс на монтаж залежить від типу експлуатації і виду палива. Промислові установки обійдуться дорожче. Наші фахівці допоможуть підібрати найкращий варіант, в залежності від ваших потреб. Можна збалансувати вартість робіт і вибрати оптимальне співвідношення ціни і якості по Києву і області.

Етап монтування та зведення котельні

Фінальне проектування і монтаж котелень – заключні етапи робіт. Після узгодження всіх нюансів і фронту робіт, наші фахівці виїжджають на об’єкт. Працівниками зводяться приміщення, окремі споруди або прибудови на вимогу. Ми організуємо підвезення котлів, генераторів і контрольно-обчислювальних приладів. Етап прокладки магістралей здійснюється строго за планом. Ми можемо виконувати додаткові послуги, якщо замовник потребує доповнення загальної конструкції новими пристроями або відводами.

Можна замовляти будь-який тип обладнання і фронт робіт на об’єкті. Для загальної конструкції застосовуються надійні монтажні фітинги, труби та затискачі. В результаті замовник отримує систему з підвищеним терміном експлуатації. Всі тести системи і фінальна перевірка на надійність проводиться ще до етапу здачі робіт.

Замовте послугу “Проектування і монтаж котелень” прямо зараз!

Замовити послугу