Головна / Прочищення каналізації / Гідродинамічна чистка зовнішньої каналізації

ГІДРОДИНАМІЧНЕ ЧИЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Засмічення каналізації – це проблема, яка актуальна для приватного сектора, багатоквартирних будинків і комерційних будівель. Система може забитися відразу або методично обростати нальотом. Але що призводить до повного засмічення? Є кілька факторів, що впливають на загальну працездатність стояка і загальної системи труб. Вони стосуються характеру експлуатації системи відводу стоків і нечистот. Ось кілька прикладів:

Щоб пробити сильні засмічення доведеться використовувати спеціальне обладнання. Гідродинамічна чистка каналізації – один із кращих інструментів для усунення предметів, накипу і ущільнень в трубах. Пристрій має довгий гнучкий шланг, по якому подається вода під напором.

На кінці системи є механічна головка, яка може обертатися і дробити шари жиру, бруду і побутових відходів. Перевага такого методу криється в динамічному відділенні частинок засмічення від стін колекторів.

  • ГІДРОДИНАМІЧНЕ ЧИЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Промивання каналізації високим тиском

Механічна складова – лише частина успішної боротьби з проблемними трубами. Основну роль в руйнуванні частинок сміття грає високий напір води. Якщо велика температура води, то процес очищення триває набагато швидше. Така машина надзвичайно ефективна не тільки в приватних, а й в промислових масштабах.

Промивання каналізації гідродинамічним способом зручне в довгих колекторах і витіюватих трубних магістралях. Наша команда майстрів має необхідне обладнання для виїзду на будь-який об’єкт по Києву і всій Київській області. Плюси нашої техніки очевидні:

Подібна гідродинамічна очистка каналізації дозволяє швидко і без шкоди для системи пробити всі закупорені ділянки магістралі для нормального функціонування систем. Ваша організація або підприємство не зупинить свою роботу надовго, адже наша бригада швидко впорається з поставленим завданням.

Гідродинамічне прочищення труб: ціна, яка дивує

Найприємніше в подібному методі роботи зі стояками, колодязями і колекторами криється у вартості. Ціна досить демократична навіть для звичайної квартири або будинку. Підприємства не відчують подібної витрати. Гідродинамічне очищення труб починається з підключення обладнання, а сам ефект після процедури триватиме довго.

Наші фахівці оцінюють ступінь проблеми, занурюють шланг з насадкою в трубу і проводять вимивання нечистот і великих фракцій що забилися. Трубний колектор можна очистити протягом півгодини, залежно від складності засмічення і загальної конструкції.

Гідродинамічне промивання каналізації сприяє відновленню початкового стану очисного каналу. Всі стоки і побутові відходи знову зможуть безперешкодно проходити по магістралях. На таку послугу, як гідродинамічне прочищення каналізації, ціна встановлюється на демократичному рівні.

Немає потреби намагатися вручну пробити засмічення. Куди простіше і ефективніше скористатися такою послугою, як гідродинамічне прочищення каналізаційних труб. Плюси: ви економите час, а відповідно і гроші. Допомога наших фахівців по Києву і області допоможе швидко повернутися до комфортної моделі використання стояка і колекторів.

Замовте послугу “Гідродинамічна чистка зовнішньої каналізації” прямо зараз!

Замовити послугу