Головна / Прочищення каналізації / Відеодіагностика каналізації (з можливістю запису)

ВІДЕОДІАГНОСТИКА КАНАЛІЗАЦІЇ (З МОЖЛИВІСТЮ ЗАПИСУ)

Система відведення побутових і промислових відходів – це складний механізм. Він складається з багатьох розгалужень труб, колекторів і перемичок. Єдиний спосіб підтримувати всю систему в робочому стані – своєчасна інспекція. Якщо зовнішній огляд частини трубопроводу ще можливий, то дізнатися поточний стан справ всередині не можна без спеціального обладнання.

Для обстеження трубопроводу можна застосувати сучасний спосіб. Відеодіагностика каналізації – найшвидший і доступний варіант дізнатися про проблему. Ось як це відбувається:

Що може виявити телеінспекційний ендоскоп? По-перше – протікання, засмічення і діряві місця. На екрані видно сторонні врізки, розстикування швів, корозія. Прилад показує конфігурацію труб і кількість поворотів. Загальна відеодіагностіка труб каналізації дозволяє швидко виявити проблему і приступити до її усунення.

  • ВІДЕОДІАГНОСТИКА КАНАЛІЗАЦІЇ (З МОЖЛИВІСТЮ ЗАПИСУ)

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Чи записується відеообстеження каналізації?

Наша компанія надає подібні послуги. Для того, щоб прочищення було максимально ефективним, необхідно знати місця скупчення сміття. Бригада наших фахівців може оперативно виїхати на будь-який об’єкт по Києву або Київській області. Всі наші прилади мають опцію запису відео, а також освітлювальними елементами.

Відео діагностика каналізації стартує відразу ж після занурення ендоскопа в стояк або трубопровід. По мірі просування камери фіксуються всі засмічення, дефекти і тріщини. Плюс в тому, що зовнішній огляд проводиться лише у видимій частині зливу. Телеінспекція каналізації є більш комплексним і надійним засобом усунення проблем і їх запобігання.

Відеодіагностика каналізаційних труб – час проведення

Перевага послуги полягає в її оперативності. Процедура проводиться від 5 до 20 хвилин. Іноді досить занурити кабель з камерою глибше для виявлення проблеми. Відеодіагностика систем каналізації включає поворотний механізм. З його допомогою можна обертати камеру на 180 градусів для огляду кожної ділянки внутрішніх стінок.

Майстри з нашої компанії мають достатньо досвіду для оперативного діагностування несправностей. Вони проінспектують необхідний відрізок стічних споруд і нададуть вам запис з поясненням проблем. Якщо клієнт вирішує проводити ремонт або заміну окремих частин, то ми підкажемо найкращий варіант і допоможемо в його реалізації.

Кому знадобиться телеінспекція каналізаційних труб?

З огляду на доступну ціну на послугу, ми рекомендуємо даний спосіб діагностування більшості клієнтів. Логіка проста. Частина трубних порожнин прихована в стінах і ревізійних колодязях. Первинний огляд не завжди може показати проблемні місця. У приватних будинках і на багатьох підприємствах просто неможливо дізнатися проблему.

Відеоінспекція каналізаційних мереж допомагає обійти це обмеження. У багатоквартирному будинку не потрібно попереджати сусідів і чекати їх повернення додому. В офісах, виробничих цехах і кухнях закладів громадського харчування теж немає часу на тривалі пошуки проблем.

Ендоскоп і запис відео дозволяють звести процедуру огляду до мінімуму і швидко прийняти правильне рішення. Разовий огляд допоможе уникнути проривів стояків, тріщин і інших неприємних пригод. Ви можете замовити виїзд наших фахівців по Києву і всій області, щоб отримати швидкий відеозвіт і послугу усунення проблем.

Замовте послугу “Відеодіагностика каналізації (з можливістю запису)” прямо зараз!

Замовити послугу