Головна / Монтаж каналізації / Заміна та ремонт каналізації в багатоповерховому будинку

ЗАМІНА ТА РЕМОНТ КАНАЛІЗАЦІЇ В БАГАТОПОВЕРХОВОМУ БУДИНКУ

Житлові багатоповерхові споруди радянської забудови мають старі чавунні стояки. Особливість їх монтажу і загальна конструкція мають низьку ремонтопридатність. Коли проходить капітальний ремонт ряду квартир або всієї сходової клітини, то слід зробити ремонт каналізації у висотці.

Стара будівля ремонтується нечасто і трубопровід з системою стоків слід змінити на нові пластикові труби. У цього матеріалу є ряд переваг:

Ремонт каналізації в багатоповерхівці можливий, якщо стара труба знаходиться у відносно справному стані. У ряді місць можна встановити затискачі, зробити заплатки і додати герметик. Інша справа – чи вистачить цього надовго. Міняти окремі частини чавунних трубопроводів нереально, особливо якщо багатоповерховий будинок має більше дев’яти рівнів.

  • ЗАМІНА ТА РЕМОНТ КАНАЛІЗАЦІЇ В БАГАТОПОВЕРХОВОМУ БУДИНКУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Ремонт каналізації в багатоквартирному будинку

Якщо справа йде о приватній квартирі, то можна швидко усунути проблему. Але висотний трубопровід потрібно замінити, якщо він продірявився. В цьому випадку доведеться зайти в кожну квартиру і обережно зрізати частину металевих конструкцій. Найкраще організувати всіх мешканців і поміняти

Наша компанія готова допомогти в проведенні такого типу робіт. Ми надаємо такі послуги як заміна стояків каналізації в багатоквартирному будинку будь-якої складності і висотності. Робота можлива в Києві і по області. Ремонтна бригада виїжджає на об’єкт, вивчає встановлення і прокладку трубопроводу. Після узгодження робочих моментів і затвердження фінальної ціни, можливий початок робіт.

Найкраще, коли заміна каналізації в багатоквартирному будинку відбувається в узгоджений час, коли всі мешканці зможуть бути присутніми. Це спрощує демонтаж, ремонт і дозволить власникам квартир швидше повернутися до нормального формату проживання.

Заміна каналізаційних труб в багатоквартирному будинку

Коли всі питання вирішені – бригада приступає до демонтажу, очищення шахти і прокладання нових комунікацій. Краще замінити і водопровід, особливо якщо він одноліток стояків. Наша компанія готова до реалізації проектів по Києву і області. У більшості випадків можна провести демонтаж чавунних стояків і прокладку пластикового аналога через ревізійні люки. Якщо це не передбачено в конструкції будинку, то доведеться виконати отвори з доступом до шахти.

Сама заміна каналізаційного стояка в багатоквартирному будинку відбувається оперативно. Для збору єдиного пристрою подаються частини і з’єднання між поверхами. Наші співробітники завжди дотримуються максимальної охайності, щоб мінімізувати кількість сміття і не пошкодити вироблений раніше ремонт в санвузлах.

Ділянки зі стиками опресовуються для виключення можливих протікань або відшаровувань. Тут важливо створити замкнуту систему, яка буде служити навіть довше самого будинку. Завдяки міцним і сучасним матеріалам можна гарантувати терміни експлуатації, що перевищують початкову конструкцію в кілька разів.

Плюс полягає в тому, що можна замовити весь комплекс робіт під ключ. Наша компанія самостійно підвезе до об’єкта все необхідне, зробить монтаж і прибирання сміття з території. Замовнику залишається лише прийняти готовий результат. Потрібне обладнання, кількість співробітників в штаті і досвід по збиранню подібних конструкцій гарантує швидку і якісну роботу. Після цього стояк перестане бути головною проблемою всього багатоквартирного спорудження.

Замовте послугу “Заміна та ремонт каналізації в багатоповерховому будинку” прямо зараз!

Замовити послугу