Головна / Монтаж каналізації / Ремонт каналізації в квартирі

РЕМОНТ І ЗАМІНА КАНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРІ

Каналізаційний стояк – головний біль більшості жителів вторинного житлового фонду. Більшість будинків в країні будувалися ще в 60-80-х роках минулого століття, і терміни експлуатації більшості комунікацій вже давно минули. Прокладка каналізації в квартирі того часу передбачала металеві конструкції і товщина їх була не дуже великою.

Сантехнічний вузол тоді був не пластиковий, а чавунний. Ремонтопридатність такої магістралі дорівнює нулю. Можна робити нескінченні стяжки, але коли трубопровід схожий на решето – пора замінити його на сучасні аналоги. Це дозволить вирішити кілька проблем:

Коли проводиться заміна каналізаційного стояка в квартирі, ціна ділиться на всіх мешканців під’їзду. Це не так дорого, а приватний сантехник вирішить всі технічні проблеми. Для того щоб не довелося переробляти роботу двічі, встановлення каналізації в квартирі мусить проводитися фахівцями. Наша компанія надає подібні послуги по Києву і області.

  • РЕМОНТ І ЗАМІНА КАНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРІ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Ремонт каналізаційної труби в квартирі

Для прийняття рішення про заміну або відновлення старого трубопроводу необхідний первинний огляд. Наші фахівці виїжджають на об’єкт по домовленості і проводять оцінку пошкоджень. Окремі локальні проблеми можна вирішити встановленням хомутів і ремонтних муфт. Тоді заміна каналізаційних труб в квартирі може знадобитися набагато пізніше. Це можливо при ряді нюансів:

Якщо подібних проблем немає, то наші майстри оброблять проблемні місця герметиком, ущільнять діряві ділянки і додадуть підмотування. Але це тимчасове рішення, адже ніхто не знає реальної міцності труби в колодязі. Якщо відремонтувати все ж не виходить, то доведеться замінити стояк. При цьому, найкраще подумати і про заміну системи водопостачання.

Заміна стояка каналізації в квартирі

Коли ви замовляєте виїзд наших фахівців по Києву, бригада буде встановлювати можливі місця протікання і вирішувати, ремонтувати загальну схему каналізаційної розводки, або замінити на нову. Ремонт каналізації в квартирі відносно простий, якщо вчасно знайти протікання. Монтаж каналізації в квартирі з нових трубних конструкцій більш складний і має інший прайс.

Коли проводиться заміна стояка каналізації між поверхами, ціна буде залежати від протяжності нових конструкцій. Наші ремонтники попередньо узгоджують лист робіт, загальну вартість і сповістять сусідів. Для цих цілей може знадобитися не один ремонтний день, якщо хто-небудь з інших мешканців буде відсутній вдома.

Коли відбувається заміна каналізації в квартирі, ціна буде значно нижче. Особливо актуально це для пластикових коробів, які легше з’єднуються і не вимагають тривалої підготовки. Наші фахівці швидко проведуть монтаж каналізації в квартирі, ціна на який не вдарить по кишені.

Ми дотримуємося термінів, дотримуємося стандартів і готові на нестандартні рішення при бажанні на те клієнтів. Готова конструкція прослужить довго, і не буде протікати. Пластикові елементи значно надійніше чавунних. До того ж вони не вимагають постійного догляду та профілактики. Один інсталяційний день і ви забудете про подібну проблему.

Замовте послугу “Ремонт і заміна каналізації в квартирі” прямо зараз!

Замовити послугу