Головна / Монтаж каналізації / Монтаж каналізації в приватному будинку

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ КАНАЛІЗАЦІЇ У ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Функціонування житла неможливо без стічних систем. Всі процеси життєдіяльності тісно пов’язані з водою і її витрачанням. Недостатньо просто вирити яму і підвести туди трубу. Так, ви забруднюєте навколишнє середовище, ризикуєте фундаментом і гарантовано отримаєте повну антисанітарію на ділянці. В сучасних умовах необхідна автономна каналізація для приватного будинку.

Що вона дає? В першу чергу – надійність. Всі відходи і стічні води знаходяться в контрольованому середовищі і не зашкодять ділянці. По-друге, труби будуть вести до септиків і інших очисних конструкцій. Така каналізація в котеджі не тільки прослужить довго, але і мінімізує забруднення навколишнього середовища. Це особливо важливо, якщо забір води проводиться зі свердловини на ділянці.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ КАНАЛІЗАЦІЇ У ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування каналізації в приватному будинку

Перш ніж купувати різні витратні матеріали слід провести первинний огляд будівлі та ділянки. Наша компанія може виїхати до вас по Києву і всій області. Безпосередньо перед етапом закупівлі труб і очисних колекторів проводиться вимір всіх складових. Також проводяться ряд додаткових дій:

На цьому етапі дуже важливим є діалог із замовником. Тільки від нього залежить кінцевий прайс і обсяг робіт. Також можна скористатися послугою з повної автоматизації процесів. Каналізація в приватному будинку під ключ може позбавити клієнтів від необхідності особисто брати участь в кожному етапі і погоджувати моменти з постачанням продукції.

Як розраховується система водовідведення в приватному будинку?

Загальний пристрій очищення, його розмір і вартість розраховуються з урахуванням розмірів ділянки і типу споруди. Житловий котедж і дача мають різні вимоги до стічних систем. Каналізація для заміського будинку передбачає можливість вільного використання санвузла та душової без обмежень за часом.

Наша компанія проводить розрахунки подібних систем по Києву і області. Ми можемо спроектувати зовнішнє водовідведення з урахуванням внутрішнього проведення трубопроводу. Можна частково замінити існуючі зовнішні стоки або зробити нові конструкції. Загальна вартість робіт і прайс на витратні матеріали залежать від ряду факторів.

На цьому етапі належить вибирати систему очищення. На монтаж каналізації в приватному будинку ціна впливає в першу чергу. Потрібно врахувати час робіт, якість комплектуючих і то, як глибоко належить встановлювати септик. Послуга підрахунку усього кошторису допоможе відповісти на всі ці питання.

Етап монтажу

Після того, як зроблена схема майбутньої прокладки труб і систем збору стоків починається проведення каналізації в приватному будинку. Наші співробітники викопують траншею для встановлення септика та інших очисних конструкцій, де буде збиратися вода і суспензії. У клієнтів є можливість вибирати окремі частини системи особисто і курирувати етапи

Для дачного кооперативу можна зробити стік дешевше, так як він буде використовуватися рідше. Найкраще вибирати середньо розмірні ємкості для котеджного споруди. Також, ми можемо запропонувати таку послугу як каналізація для дачі під ключ. Це автоматизований комплекс дій. Вам не потрібно шукати які труби купувати і як організувати всі процеси.

У разі, якщо вам потрібне встановлення каналізації в приватному будинку, ціна не буде шокуючою. Ми надаємо свої послуги по демократичному прайсу. Ми також гарантуємо однаково високий рівень виконання робіт. Можливе встановлення каналізації на дачі, в приватній будівлі або цілому житловому комплексі.

Замовте послугу “Проектування і монтаж каналізації в приватному будинку” прямо зараз!

Замовити послугу