Головна / Монтаж каналізації / Заміна і встановлення дощової каналізації (ливнівка)

ЗАМІНА ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ДОЩОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Дощова ливнівка – це технічна споруда для відведення дощових, талих, поверхневих і підземних вод за межі певної території. Така інженерна конструкція необхідна, оскільки вона дозволяє ефективно впоратися з паводками, наслідками зливи і не допустити підтоплення. Встановлення ливньовок біля приватного або багатоквартирного будинку ділиться на три типи:

Вартість прокладки дощової каналізації залежить від кількості стоків, з якими вона може впоратися. Сама наявність подібної споруди перешкоджає розмиттю грунтів, просідання фундаменту будівлі і нормалізації вологості грунту.

  • ЗАМІНА ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ДОЩОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Встановлення дощової каналізації

Якщо у вас приватний будинок і ділянка з постійною вологістю, то прокладання дощової каналізації життєво необхідне. Наша компанія охоче розробить і реалізує проект будь-якої складності по Києву та Київській області. Наші фахівці виїдуть на об’єкт для аналізу балансу водоспоживання та розроблять розрахунок водозливних систем.

До уваги будуть взяті інтенсивність і загальна кількість опадів. Ми розробимо систему з урахуванням дренажних колодязів і водовідводів. Враховується і загальна площа стоку, тривалість протікання рідини по трубах і загальний рельєф ділянки. Фінальний проект включатиме стічну (або каналізаційну) систему з мінімально необхідними витратами.

Ремонт дощової каналізації

Якщо на ділянці вже є стара система, то можна модернізувати і відновити її для продовження експлуатації. Наша компанія зробить інспекцію всіх комунікацій. Після цього ми вкажемо на те, що необхідно замінити, відремонтувати і які елементи системи слід встановлювати в першу чергу. Ремонт ливньовки починається з очищення всіх каналів і труб. Там часто накопичуються дрібні гілки, суміши і різні відходи.

На монтаж ливньовки ціна невелика, але ми завжди точно розраховуємо прайс. В ході ремонту може знадобитися заміна частини дірявих труб, додавання відстійників і вибір правильного нахилу. Без цього вода не стікатиме ефективно і будуть локальні підтоплення.

Ремонт дощової каналізації найкраще робити в найменш дощову пору року. Тоді ремонтним роботам ніщо не завадить. Пристрій з труб і колекторів розміщується на такій відстані від будинку, щоб потенційно сильні опади і паводки не зміщували грунти. Сам ремонт можливий в тому випадку, якщо стара система знаходиться у відносно робочому стані.

Заміна дощової каналізації

Прайс може відрізнятися, якщо вся система знаходиться в напівзруйнованому або непридатному до ремонту стані. На монтаж дощової каналізації ціна впливає прямим чином, оскільки є різні типи ливньовок з підвищеним терміном експлуатації, фільтрами і навіть системою часткового очищення стоків.

Наша компанія завжди пропонує замовникам по Києву і області кілька варіантів. Є бюджетні, середньоцінові і топові споруди. В останньому випадку прайс буде вище. Робота починається відразу після вибору комплектуючих і складання проекту. Ця послуга також надається нашими майстрами.

На таку послугу як встановлення ливньовки ціна залежить і від комплексності робіт. Можна взяти пакет під ключ і мінімізувати особисту участь. Повна заміна дощової каналізації дозволить комфортно проживати в будинку в будь-який час року.

Замовте послугу “Заміна і встановлення дощової каналізації” прямо зараз!

Замовити послугу