Головна / Обслуговування ОСББ і ЖБК / Модернізація системи освітлення

МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ

Електрифікація – ключовий аспект будь-якого багатоквартирного будинку. Особливо актуальним стоїть питання заміни старого розведення в будівлях радянської споруди. Модернізація системи освітлення дозволить економити на вуличному освітленні і електрифікації під’їзду.

Дане питання як можна актуальне для новостворених ОСББ та ЖБК. ЖЕКи практично ніколи не займаються проектами розводки, заміною застарілих ламп і зовнішнім підсвічуванням двору. В результаті є ряд проблем, а саме:

Модернізація освітлення для ОСББ повинна проходити в кілька етапів. Планомірна заміна всіх складових допоможе не тільки скоротити кількість вибивання лічильників, а й знизити загальні витрати на будинок. Наша компанія допомагає швидко модернізувати будь-який будинок по Києву і області.

  • МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Підготовка і складання проекту

Перш ніж проводити освітлення ОСББ в будинку, ми проводимо комплекс заходів з огляду існуючої проводки. В деякий місцях потрібна лише незначна доробка, в інших же – повна заміна кабелів. Ми можемо поставити датчики руху і світлодіодний тип ламп, щоб кожен світильник споживав мінімум енергії.

Найкраще підключати LED лампи. Вони світять яскраво і не виходять з ладу по кілька років. Також допомагаємо вирішити питання щодо заміни зовнішніх світильників. Зазвичай вони монтуються на фасад будинку або вішаються на залізобетонну конструкцію.

Освітлення ЖБК проводиться за тим же форматом, що і ОСББ. Ми можемо замінити всі кабелі, опори, освітлювальні прилади і загальну вимірювальну апаратуру в вашому кооперативі або ОСББ.

Переваги нашого сервісу

Компанія працює в режимі 24/7. Будь-який клієнт може залишити заявку на сайті і ми негайно виїдемо в будь-яку точку Києва або Київської області. Наша команда має професійне обладнання та необхідний досвід для проведення робіт будь-якої складності. Запросто повернемо світло на сходовій клітці, в підвалі і на вулиці.

Ще одна перевага – це якість роботи. Компанія проповідує сучасний стиль кабель менеджменту і намагаємося мінімізувати видимість всіх провідних магістралей. Будь-який кооператив може замовити наші послуги для екстреної заміни, ремонту або профілактики поточних мереж. Ми допоможемо скласти проект і вкажемо на недоліки поточного.

Замовте послугу “Модернізація системи освітлення” прямо зараз!

Замовити послугу