Головна / Обслуговування ОСББ і ЖБК / Роботи з енергозбереження будинку

РОБОТИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ БУДИНКУ

Багато об’єктів радянської споруди розроблені з урахуванням застарілих стандартів енергоефективності. Тамбури, під’їзди, і фасад в цілому пропускають масу тепла взимку. У той же час відбувається надмірне перегрівання квартир в теплу пору року. В такому випадку необхідно поліпшити енергозбереження будинку.

Роботи з енергозбереження будинку – важливий і відповідальний момент. Для цього слід отримати дозвіл в місцевих органах архітектури. Сама робота повинна виконуватися фахівцями. Наша компанія проводить підвищення енергетичної стійкості будівлі і допомагає підвищити економію тепла в зимовий період.

  • РОБОТИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ БУДИНКУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Енергозбереження житлового будинку: розрахунок і проектування

Перед тим, як проводити заходи щодо підвищення енергетичної ефективності, ми виїжджаємо на об’єкт по Києву або Київській області. Далі знайомимося з житловим фондом та аналізуємо фронт робіт. Складається проект, спосіб його реалізації і технологію утеплення.

Компанія визначає клас енергоефективності будівлі і кращі варіанти для його підвищення, враховуючи матеріал спорудження стін, їх товщину, якість будівлі і початковий рівень утеплення. Особливо потребують доопрацювання панельні п’ятиповерхівки і так звані «сталінки». Їх будівництво було проведено по заздалегідь застарілим нормам і вже давно не актуально в сучасних умовах.

На цьому етапі вкрай важливо підібрати правильне рішення щодо поліпшення енергобар’єру. Наша компанія легко вирішує подібні проблеми по Києву і області. Зателефонуйте нам і ми підкажемо ряд можливих етапів вирішення даного питання. У нашому арсеналі є і економічні варіанти, і кращі технологічні рішення в галузі теплової обробки споруд.

Послуги з енергозбереження будинку

Як тільки ми визначимо загальний енергозберігаючий формат робіт, приступаємо до узгодження підсумкового проекту з замовником. Це може бути приватна особа, компанія ОСББ або житловий кооператив. Наша компанія може самостійно надати всі матеріали і роботу під ключ. Вам потрібно лише схвалити всі необхідні етапи реновацій будівлі.

Енергозбереження багатоквартирного будинку проводиться в кілька етапів. Ми готуємо стіни, наносимо основний шар, що утеплює, і облицьовуємо фасад на вимогу клієнтів. Схожа система може бути застосована в підвалі, тамбурі і навіть на сходовій клітці. Замовнику надається маса варіантів для вибору.

Компанія гарантує, що енергія і тепло будуть акумулюватися в будівлі без втрат. Це дозволить економити ресурси і витрачати менше коштів на обслуговування будинку. Використання сучасних технологій і матеріалів гарантує вам і вашому спорудженню тривалий режим експлуатації без вад і доопрацювань. Тепла і захищена багатоповерхівка збереже енергію і бюджет її мешканців на довгі роки.

Замовте послугу “Роботи з енергозбереження будинку” прямо зараз!

Замовити послугу