Головна / Обслуговування ОСББ і ЖБК / Заміна рамок управління холодною і гарячою водою, опаленням

ЗАМІНА РАМОК УПРАВЛІННЯ ХОЛОДНОЮ І ГАРЯЧОЮ ВОДОЮ, ОПАЛЕННЯМ

Рамки управління – це частина системи комунікацій, яка об’єднує контролюючі і виконуючі механізми. На цій частині магістралі часто розташовуються лічильники та інші вимірювальні прилади. Подібні елементи зустрічаються в системі водопостачання і опалювальному контурі. Окремі механізми відповідають за замикання каналів, засувок і аварійних опцій. Деякі прилади впливають на загальну потужність агрегатів.

При появі збоїв, протікання і інших несправностей потрібна заміна рамок управління. Нові механізми дозволять виконувати такі завдання:

Наша компанія може провести таку процедуру як заміна рамок управління холодною водою. Установка нової системи дозволить модернізувати будинок і всі його комунікації. Мешканці можуть отримувати оперативні дані про стан трубопроводу. Кожна квартира буде отримувати холодну і гарячу воду в повному обсязі. Ми також можемо зробити ремонт по Києву і всій області.

  • ЗАМІНА РАМОК УПРАВЛІННЯ ХОЛОДНОЮ І ГАРЯЧОЮ ВОДОЮ, ОПАЛЕННЯМ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Заміна рамок управління опаленням

Система обігріву починається з магістралей в підвалі. Тепло йде по головному стояку до кожної батареї і радіатора. Роботи по заміні опалювального обладнання та рамкової системи необхідні. Якщо не зробити цього вчасно – обігрів будинку в зимовий час буде ускладнений.

Ми можемо виїхати на об’єкт і скласти детальний план робіт з кошторисом. Після узгодження всіх робіт, починається заміна всіх складових частин. Ціна буде залежати від складності та розгалуженості мережі в підвальному приміщенні. Ми також можемо змонтувати розширювальні клапани і крани для зливу зайвої рідини.

Заміна рамок управління гарячою водою

Гаряча вода – одна з головних проблем Києва і області. Магістралі порядком зносилися і прориви трапляються дуже часто. Для їх запобігання компанія замінить всі контрольно-пропускні частини системи труб.

Представники ОСББ та ЖК зможуть контролювати тиск в трубах, замикати механізми при необхідності і коректно вимірювати надходження рідини в домову систему. З нами ваше проживання в будинку стане знову комфортним. Ми використовуємо передове обладнання і швидко монтуємо нові частини магістралей.

Замовте послугу “Заміна рамок управління холодною і гарячою водою, опаленням” прямо зараз!

Замовити послугу