Головна / Обслуговування ОСББ і ЖБК / Заміна інженерних мереж у підвалі і на технічному поверсі

ЗАМІНА ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ В ПІДВАЛІ І НА ТЕХНІЧНОМУ ПОВЕРСІ

Інженерні мережі будь-якої будівлі потребують регулярного обслуговування. Стояки в багатоквартирних будинках і система водопостачання нерідко служить понад розрахункового періоду. Приходить час, коли заміна інженерних мереж в підвалі стає необхідністю. Найгірше справи йдуть з радянською забудовою. В такому житловому фонді зношена не тільки каналізація, а й система водопостачання.

Якщо з’являються перші ознаки несправностей – телефонуйте до нас. Наша компанія зможе оперативно виїхати по Києву та Київській області для інспекції, ремонту або заміни комунікацій. Ми можемо вирішити проблеми житлового фонду та комерційних структур. Для цього у нас є:

У старих будинках часто потрібна заміна інженерних мереж на технічному поверсі. Ми допоможемо змінити каналізаційні стояки, труби опалення і всі інші підвальні комунікації.

  • ЗАМІНА ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ В ПІДВАЛІ І НА ТЕХНІЧНОМУ ПОВЕРСІ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Заміна трубопроводу в будинку

Більшість магістралей проходять на техповерху або в підвальному приміщенні. Стояки зазвичай розташовуються в колодязях або спеціальних шахтах. Ми можемо продіагностувати їх за допомогою спеціального ендоскопу, прочистити або повністю змінити.

Заміна трубопроводу в підвалах проходить в кілька етапів. По-перше, ми демонтуємо старі складові всієї магістралі. Далі йде підготовка і монтаж всіх частин водопроводу, каналізації і опалювальної мережі. Ми враховуємо загальний проект і всі необхідні вигини при прокладці.

Після узгодження всіх етапів, складання кошторису і підготовки матеріалів ми приступаємо до роботи. Обирається найбільш відповідний діаметр і різьблення для з’єднань. Компанія також може дати загальні рекомендації замовникам для економії і підвищення зносостійкості конструкції.

Для комунікацій з водою ми підбираємо найбільш міцні матеріали, щоб вони витримували тиск рідини. Це особливо важливо для багатоповерхових споруд. Якщо на об’єкті сталося протікання, то спершу фахівці усунуть проблему і замінять частину проблемних магістралей.

Для замовлення бригади на об’єкт не обов’язково чекати ранку. Телефонуйте цілодобово і наші менеджери оформлять заявку по Києву і області. Ми гарантуємо швидку і якісну роботу. Після заміни всіх магістралей ваш будинок знову буде комфортний і функціональний.

Замовте послугу “Заміна інженерних мереж у підвалі і на технічному поверсі” прямо зараз!

Замовити послугу