Головна / Обслуговування ліфтів / Заміна тягових канатів

ЗАМІНА ТЯГОВИХ КАНАТІВ ЛІФТУ

Тяговий трос використовується в конструкції всіх сучасних ліфтових механізмів. Він дозволяє лебідці піднімати і опускати кабіну з вантажем або пасажирами. Чим більше розрахункова вага всієї конструкції, тим товщий сталевий трос. Його волокна покриваються спеціальним цинковим покриттям для підвищення зносостійкості. Розрізняють декілька типів тросів, які використовуються в парі з противагою:

Проблеми з тягою і стабільністю тросів виникають при неправильному його підборі і зменшеною товщиною. Тоді виникають поломки і проблеми в підйомі кабіни. Заміна ліфтових тягових канатів стане єдиним розумним рішенням в даній ситуації.

  • ЗАМІНА ТЯГОВИХ КАНАТІВ ЛІФТУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Заміна канатів на ліфтах

Обладнання повинно відповідати нормам технічної безпеки. Наша компанія готова оперативно замінити троси будь-якої конструкції і типу матеріалів. Також ми надаємо обслуговування шахт і рухомих частин механізму. Фахівці компанії знають, як здійснюється заміна ліфтових тягових канатів в екстрених умовах. Наші послуги можна замовити цілодобово за номером гарячої лінії.

Команда ремонтників виїжджає по Києву та Київській області з усім необхідним обладнанням. На місці відбувається аналіз пристрою, підбір аналогів і консультація клієнтів. Після узгодження всіх нюансів відбувається старт ремонтних робіт.

Ми гарантуємо, що заміна тягових канатів на ліфті пройде в стислі терміни і не завдасть незручності мешканцям будинку або співробітникам підприємства. Всі наші роботи супроводжуються гарантією якості і можливістю замовлення профілактичних дій. Замовник отримує оновлений і більш надійний пристрій для пасажирських і вантажних підйомів.

Замовте послугу “Заміна тягових канатів ліфту” прямо зараз!

Замовити послугу