Головна / Обслуговування ліфтів / Диспетчеризація ліфтів

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЛІФТІВ

Ліфт – це складний механізм, що складається з безлічі деталей. Кожна шестерня, трос або кріпильний гвинт призначені для комфортного і безпечного руху пасажирів і вантажів. Але не менш важлива і диспетчеризація ліфтів. Вона дозволяє контролювати велику кількість складних процесів і допомагати пасажирам у разі поломок. Варто зазначити, що у подібного обладнання є кілька ключових завдань:

Системи диспетчеризації ліфтів мають опції сигналізації, допомагають керувати освітленням, тестують ланцюги і різні рухомі частини механізму. Без них контроль обладнання був би важкий. Комплекс програмно-апаратних рішень підтримує зв’язок з застряглими пасажирами і допомагає розблокувати двері кабіни віддалено. Експлуатація подібних систем вимагає певного догляду і обслуговування.

  • ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЛІФТІВ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Технічне обслуговування диспетчерських систем ліфтів

Якщо у вашому будинку або на підприємстві є диспетчерська, то ліфтовий механізм необхідно своєчасно перевіряти. Інакше цей інженерний комплекс може збоїти. Наша компанія готова налаштувати і провести ряд профілактичних робіт в будь-якій організації. Ви виїжджаємо по Києву і області на приватні об’єкти та житлові будинки.

Ми можемо проаналізувати поточний технічний стан ліфтового механізму і вибрати кращі комплектуючі для відновлення його працездатності. Достатньо своєчасної профілактики для запобігання серйозних проблем. Ліфтова диспетчеризація має масу позитивних аспектів.

Встановлений комплекс обладнання з повним обслуговуванням гарантує злагоджену роботу механізму. Встановлювати таку апаратуру варто як на підприємствах, так і в багатоквартирних будинках. Ціна на такі послуги залежить від типу обладнання та загальної кількості систем.

Встановлення систем диспетчеризації ліфтів

Монтаж подібного устаткування будь-якої складності можливий по всьому Києву. Досить звернутися в нашу службу техпідтримки в будь-який час. Ми оперативно виїдемо на об’єкт. Після замірів та аналізу наявного обладнання, компанія встановлює систему диспетчеризації. Наша робота проходить швидко і злагоджено завдяки професійному колективу і якісним інструментам.

Також ми зможемо надати додаткові послуги, вибрати план для обслуговування і отримати якісне обладнання, яке буде працювати без збоїв. Компанія займається монтуванням будь-якої панелі з мікропроцесорами. Після завершення робіт наші фахівці обов’язково тестують систему на працездатність і можливі збої.

Подібні моменти знижують витрати на експлуатацію, дозволяючи зберігати працездатність техніки навіть при відсутності інтернет каналу. Власники бізнесу або мешканці будинків отримують зручний формат для контролю ліфтовими механізмами і дверима шахт.

Замовте послугу “диспетчеризація ліфтів” прямо зараз!

Замовити послугу