Головна / Обслуговування ліфтів / Заміна та ремонт купе-кабіни

ЗАМІНА ТА РЕМОНТ КУПЕ-КАБІНИ ЛІФТА

Більшість пасажирських і вантажних ліфтів розраховані на 25 років експлуатації. Після цього потрібна перевірка з подальшим капітальним ремонтом або відновленням.

Шахта в будинку і постійний рух впливає на міцність корпусу. Зношується і ліфтовий механізм, а також панель поверховості. Якщо старий тип конструкції вже не підлягає модернізації, то може знадобитися заміна кабіни ліфта. На це є кілька причин:

Варто розуміти, що заміна купе кабіни ліфта – це крайній захід. Вона може бути застосована коли інші варіанти вже недоступні. Але наша компанія може поміняти частину обладнання за прийнятну ціну. Це дозволить вирішити проблему і уникнути значних витрат у разі непередбачених аварій і збоїв.

  • ЗАМІНА ТА РЕМОНТ КУПЕ-КАБІНИ ЛІФТА

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Реставрація кабіни ліфта

Чимало конструкційних деталей можна відновити. Також є маса варіантів обробки, монтаж якої не займе багато часу. Наприклад, можна замінити двері самої капсули і шахти для поліпшення естетичного вигляду. Ще можливий косметичний ремонт кабіни ліфта. Старі фанерні або металеві стінки можна обробити практично будь-яким немарким матеріалом. Те ж саме стосується стелі та підлоги.

Можлива установка нових постів наказу, гучномовця і світлодіодного освітлення. Це буде набагато комфортніше старих радянських ламп накалювання. Така практика поширена у всіх країнах. У київських багатоповерхівках складно придумати більш бюджетне рішення. Сама кабінка коштуватиме дорожче косметичних реновацій. Втім, вибір залежить від клієнта.

Ремонт купе кабіни

Якщо кабінка має ряд дефектів, то їх можна нейтралізувати і зміцнити загальний каркас. Це ж стосується дірявих або зламаних стінок. Наша компанія володіє достатнім досвідом для вирішення проблеми. Ви можете зателефонувати на гарячу лінію або залишити заявку на сайті. Ми з радістю виїдемо на об’єкт і проведемо первинний огляд шахти.

Наші співробітники екіпіровані всім необхідним обладнанням для швидкого усунення несправностей. Це найбільш важливий аспект, адже без нього косметичні реновації неможливі. Компанія може поміняти електропроводку, приводи, пости керування і колірні індикатори. Нове обладнання буде працювати справно і дозволить всім мешканцям комфортно користуватися підйомно-спусковим механізмом.

Те ж саме стосується і вантажних підйомників. Спочатку ми беремося за технічне дослідження. Після виявлення і усунення всіх проблем можна перейти до декоративної частини. Площа і технічна складність конструкції – не проблема для нас. Відновлена техніка буде більш надійною, менш гучною.

Зробимо роботу оперативно, щоб ви могли комфортно пересуватися в умовах ліфтового каналу. Реновація існуючого технічного фонду дозволить заощадити гроші і отримати прийнятний варіант на довгі роки.

Замовте послугу “Заміна та ремонт купе-кабіни ліфта” прямо зараз!

Замовити послугу