Головна / Обслуговування ліфтів / Заміна станцій керування

ЗАМІНА СТАНЦІЙ КЕРУВАННЯ ЛІФТОМ

Панель контролю ліфтовими кабінами – це серце будь-якого багатоповерхового будинку або навіть комплексу будівель. Подібний пристрій дозволяє налаштовувати алгоритми контролю, режими і відображає статистичні дані. Подібне ліфтове устаткування посилає сигнали про несправність в диспетчерську. З його допомогою можна контролювати всі аспекти роботи житлового будинку або підприємства.

Своєчасна заміна станції керування ліфтом є необхідним заходом. Старі системи потребують капітального ремонту, що не завжди буває доцільно. Якщо вчасно не поміняти систему, то шахта, кабіна і всі складові ліфтового комплексу будуть в небезпеці. Ось головні причини:

Капітальний ремонт або модернізація прийнятні не у всіх випадках. Наша компанія допоможе вам визначити, чи потрібна заміна станції управління пасажирським ліфтом, і підбере варіанти за розумну ціну.

  • ЗАМІНА СТАНЦІЙ УПРАВЛІННЯ ЛІФТОМ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Переваги повної заміни панелей

У Києві та Київській області багато старих будинків з аварійною підйомною технікою. Це щоденні ризики для мешканців. Наша компанія гарантує повну заміну всіх ходових частин і кабіни, а також контрольного обладнання. Нові апаратні частини дозволять не турбуватися про надійний контроль всіх підйомних частин і механізмів.

Замовте послугу “Заміна станцій управління ліфтом” прямо зараз!

Замовити послугу