Головна / Обслуговування ліфтів / Заміна та ремонт лебідки

ЗАМІНА ТА РЕМОНТ ЛЕБІДКИ ЛІФТУ

Функціонування ліфтового механізму можливе завдяки лебідкам. Ці елементи приводять в рух троси, піднімаючи і опускаючи кабіну. Бувають редукторні і безредукторні варіанти даної конструкції. Подібне обладнання в шахті зазнає підвищений знос, оскільки канат в шахті здійснює постійне тертя об робочий механізм.

Через несправності в даній частині конструкції кабіна починає гудіти при русі. Це сигнал про те, що необхідна заміна лебідки ліфта. Причин тому декілька:

Якщо ваш ліфтовик зауважив несправність – телефонуйте до нашої гарячої лінії. Фахівці компанії можуть виїхати до Києва і області для перевірки всіх робочих частин підйомного механізму. Краще провести профілактику в максимально стислі терміни, щоб не погіршити технічний стан загальної конструкції.

  • ЗАМІНА ТА РЕМОНТ ЛЕБІДКИ ЛІФТУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Ремонт лебідки ліфту

Найчастіше лебідку можна полагодити. Деякі деталі і складові механізми підлягають заміні. Монтажний процес вимагає деякий час, але кабіна знову буде працювати справно. Наша компанія також може вивчити технічний стан всього механізму, щоб визначити доцільність подальшої експлуатації.

Ми виконуємо монтаж ліфтових лебідок будь-якої складності. Старий механізм можна демонтувати досить швидко, якщо не було фізичних ушкоджень. Компанія дотримується чіткої технологічної послідовності, що мінімізує ризики і дозволяє замовникам знову користуватися підйомним механізмом в повній мірі.

Робота проводиться цілодобово. Крім дзвінка на гарячу лінію, є можливість залишити заявку на сайті. Ми гарантуємо конкурентні ціни по Києву і області. Через зазначений час фахівці приїдуть на об’єкт з усіма необхідними інструментами.

Гарантія якості

Після нашої роботи експлуатація обладнання можлива повною мірою. Ліфтова установка буде працювати з максимальним ККД. Ми швидко усуваємо причину гулу і надмірного тертя. Комплекс робіт проводиться під ключ. Вам потрібно лише оформити заявку, а інше зроблять наші фахівці.

Компанія гарантує якісну роботу і мінімальний простій за часом. Також клієнт може отримати консультацію по експлуатації обладнання і необхідності планової заміни окремих складових, що дозволить уникнути проблем в подальшому.

Замовте послугу “Заміна та ремонт лебідки ліфта” прямо зараз!

Замовити послугу