ЗАМІНА ЛІФТІВ

Ліфтовий підйомник – важлива транспортна складова для будь-якого жителя багатоповерхівки. Його поломка може викликати міні-колапс в житловому будинку. Це особливо актуально для старої забудови. Радянські кабіни кріпляться на застарілих шківах, а троси не завжди витримують інтенсивне використання. Заміна ліфтів, в цьому випадку, є єдино вірним рішенням. На це є кілька причин:

Заміна ліфтів в Києві і по області не стане проблемою, якщо ви звернетеся за послугами в нашу компанію. Ми проводимо монтаж нових кабін і механізмів, модернізацію старих систем і можемо замінити окремі деталі. Наші послуги особливо актуальні для ОСББ та ЖК які потребують сервісні послуги.

  • ЗАМІНА ЛІФТІВ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Заміна старого ліфта на новий

Масове зведення багатоповерхівок з даним підйомним механізмом в Києві почалося ще в 50-х роках минулого століття. Сьогодні вони застаріли і морально, і технічно. Можна замінити окремі деталі і продовжити термін експлуатації, але нова поломка буде лише справою часу. Шахти, троси та рухомі елементи системи не призначені для такої довгої експлуатації.

Повна заміна ліфта в багатоквартирному будинку вирішує питання безпеки. Нова кабіна з механізмом і зручною електронікою служитиме не один десяток років. До того ж, таку техніку простіше і дешевше обслуговувати. Наша компанія може допомогти вибрати оптимальні варіанти, які не сильно вдарять по бюджету ОСББ. Капітальний ремонт старої конструкції також можливий, але така трата грошей недоцільна.

Коли потрібна повна заміна ліфта?

Бувають випадки, коли обслуговування в шахті будинку приходить в повну непридатність або відбуваються обриви кріпильних тросів. Це особливо актуально для впалих кабін. Їх просто недоцільно відновлювати. На таку послугу як заміна ліфта в багатоквартирному будинку ціна буде залежати від ряду факторів:

Ми можемо підібрати для вас найбільш бюджетні варіанти або найякіснішу конструкцію. Процес встановлення не займе багато часу. Компанія заздалегідь виїде на об’єкт для огляду всіх нюансів і складання плану робіт. Розроблений проект надається замовнику на затвердження. Ми також можемо придбати для вас всі необхідні конструкційні елементи.

Як формується вартість заміни ліфтів?

Кінцевий прайс залежить від кількості замінних опцій. Частіше за все потрібен вибір нової станції управління, самої лебідки, канатів і купе-кабіни. Формування цінника залежить від модернізації диспетчерської і заміни дверей ліфта. Варто включити в підсумкову вартість і дверні блоки самої шахти, адже вони потрібні на кожному поверсі.

Замовникам в Києві та Київській області слід замовити попередній огляд всіх елементів перед ухваленням рішення про покупку і монтаж нових конструкцій. Наша компанія готова оперативно виїхати на об’єкт і допомогти у виборі оптимального варіанту. Ми можемо організувати вибір всіх комплектуючих і їх оперативний монтаж.

Головний плюс співпраці з нами полягає в досвіді робіт. Компанія змонтувала велику кількість механізмів по всьому місту і регулярно обслуговує їх. За цей час всі об’єкти справно функціонують у вантажному і пасажирському форматі. Ви можете зателефонувати нам на гарячу лінію або написати на сайті. Оперативність виїзду і допомога з вирішенням проблеми гарантована.

Замовте послугу “Заміна ліфтів” прямо зараз!

Замовити послугу