Головна / Обслуговування ліфтів / Заміна КВШ (канату ведучого шківа)

ЗАМІНА КВШ (КАНАТУ ВЕДУЧОГО ШКІВА)

КВШ, або канатоведучий шків, передає зусилля з редуктора до канатів за допомогою тертя. Це одна з ключових складових в рухомій конструкції ліфта. Їх часто виготовляють з високоміцного чавуну або зі сталі. Але тертя при роботі сприяє зносу струмків. Саме тому своєчасна заміна КВШ вирішує проблему з ліфтовими ходовими частинами.

Також можливий частковий ремонт, якщо канавка не сильно пошкоджена. Це продовжить період експлуатації ліфтового обладнання. Для цього слід перевірити кілька моментів:

Якщо вони піддаються відновленню, то слід замовити послуги фахівців. Інакше загальний блок вестиме. Наша компанія може надати подібні послуги по Києву та Київській області.

  • ЗАМІНА КВШ (КАНАТУ ВЕДУЧОГО ШКІВА)

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Заміна канату ведучого шківа

Якщо провести ремонт при перших появах люфтів і несправностей, то можна вирішити проблему швидко і без значних фінансових вливань. Повна заміна канатоведущего шківа обійдеться дорожче. Але сам ліфтовий механізм буде працювати надійніше. Встановлення нової деталі відбудеться швидко і без значних простоїв, якщо ви замовите наші послуги.

Наші фахівці проведуть аналіз обладнання і виявлять ті частини, які не пройдуть технічний контроль якості. Ми також можемо допомогти з вибором комплектуючих і супутніми послугами. Дзвінки приймаються цілодобово.

Всі заявки оперативно розглядаються, після чого ремонтна бригада виїжджає на об’єкт. Ми врахуємо нюанси конструкції і виберемо найбільш відповідні витратні матеріали. Можлива робота з ліфтовими механізмами будь-якої складності, вантажними і пасажирськими варіаціями.

Замовте послугу “Заміна КВШ (канату ведучого шківа)” прямо зараз!

Замовити послугу