Головна / Монтаж водопостачання / Водопостачання в комерційних структурах

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

Майже всі виробничі споруди мають обладнання, яке потребує постійного підводу рідини. Це пов’язано з різними технічними процесами охолодження і з гігієнічними нормами. Промислове водопостачання – ключовий аспект, який слід враховувати вже на етапі прокладки всіх комунікацій.

Головний нюанс полягає в тому, що вся система досить складна у виконанні. Необхідно розробити технічний план приміщення, врахувати кожну вимогу контролюючих органів, стандарти промзон і внутрішній тип прокладки. Наша компанія здійснює монтаж промислового водопостачання будь-якої складності по Києву і області.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування водопостачання промислових будівель

На самому початку наша команда інспектує споруду. При цьому складається схема майбутнього водопроводу і підведення комунікацій до важливих виробничих точок. Враховується кожна вимога по законодавчій базі і загальна норма для будівель промисловості.

Ми проектуємо зовнішній підвід із загальної мережі водопостачання та оборотний цикл рідини по трубах. Також, до уваги береться середньостатистична витрата води на підприємстві. Нашими фахівцями аналізується місце установки насоса, щоб всі поверхи і приміщення отримували рівний натиск води.

Розрахунок водопостачання промислових приміщень

Будь-яке виробництво потребує підведенні рідини. Водопровід забезпечує необхідний рівень рідини для виготовлення товарів і підтримки працездатності різних цехів. Як тільки наша команда приїжджає на об’єкт в Києві або по області, ми відразу проводимо ряд калькуляцій:

Як тільки всі моменти будуть узгоджені, команда фахівців приступить до роботи. Важливо розуміти, що безперервне функціонування системи – ключовий аспект в роботі багатьох підприємств. Для деяких типів будівель доведеться застосувати більш складні монтажні витратні матеріали, фітинги та труби. Всі ці питання заздалегідь узгоджуються з замовниками, так що сюрпризи або неточності виключені.

Монтаж систем водопостачання

На цьому етапі відбувається безпосереднє підведення комунікацій на об’єкті. Водопостачання виробничих будівель супроводжується ретельним аналізом необхідної потужності і тестуванням готової системи. Наші співробітники використовують сучасні методології і практики з монтажу всіх комунікацій. Це дозволяє не тільки знизити витрати на загальний фронт робіт, але і прискорити час збирання.

Ми однаково відповідально підходимо до роботи, будь то склад, офіс або виробничий цех. Будь-який об’єкт здається в терміни і відповідає заявленим вимогам. Ми тестуємо систему, щоб у замовника не було сумнівів в міцності і надійності конструкції.

Завдяки згуртованому колективу і дотриманню термінів наша компанія забезпечує весь комплекс робіт під ключ. Замовнику навіть не потрібно шукати витратні матеріали і стежити за процесом. Контролем працівників зайнятий прораб. Всі етапи робіт виробляються під суворим контролем. Це гарантує якісне виконання роботи в строк.

Замовник може особисто переконатися в якості виконаних робіт на об’єкті. Ми легко можемо виїхати на будь-який об’єкт по Києву і області для замірів та складання кошторису. Ми також уважні до деталей і намагаємося зробити роботу так, як того вимагають встановлені державні норми.

Замовте послугу “Проектування і монтаж промислового водопостачання” прямо зараз!

Замовити послугу