Головна / Монтаж водопостачання / Заміна та ремонт трубопроводу водопостачання (стояки, лежаки)

ЗАМІНА ТА РЕМОНТ ТРУБОПРОВОДУ ВОДОПОСТАЧАННЯ (СТОЯКИ, ЛЕЖАКИ)

Трубопроводи і центральні магістралі Києва знаходяться не в найкращому стані. Але якщо їх ще намагаються ремонтувати, то з житловим фондом справи йдуть набагато гірше. Ви знали, що більше 70% труб в цегляних і панельних хрущовках знаходяться в аварійному стані? Справа в тому, що термін їх експлуатації не перевищує 50 років. Далі за справу береться корозія.

Заміна водопровідної труби – це необхідність для більшості домогосподарств. Це стосується як самих труб в квартирах і будинках, так і центральних стояків і трубопроводів. Пластиковий аналог може прослужити більше 100 років, чого цілком достатньо для більшості сімей. Це дозволяє:

Будь-яка ванна або санвузол з радянських часів підлягають заміні. Міняти доведеться не тільки сантехнічний елемент, але і сифони, стояки і лежаки. Це дозволить позбутися від проблем з надходженням води і її відведенням.

  • ЗАМІНА ТА РЕМОНТ ТРУБОПРОВОДУ ВОДОПОСТАЧАННЯ (СТОЯКИ, ЛЕЖАКИ)

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Ремонт трубопроводу

У деяких випадках можливий ремонт. Наша компанія надає цю послугу по Києву і області. Ми виїжджаємо на об’єкт і проводимо інспекцію центрального стояка і всіх труб. Це допомагає виявити всі несправності і вчасно усунути їх.

Ми можемо полагодити гарячий і холодний змішувач, якщо вони заіржавіли і продірявилися. Окремі частини пластикових труб можна перепаяти, встановити стяжки на металеві конструкції і додати прокладки.

Плюс в тому, що встановлення всіх витратних матеріалів може проводитися під ключ. Вам не потрібно нічого купувати. Ми самі виявимо проблему, порекомендуємо вам матеріали і особисто закупимо їх за прийнятною ціною. Замовнику потрібно лише почекати, поки ми будемо замінювати всі необхідні складові. Загальний ремонт водопостачання дозволить знову комфортно користуватися водою в будинку.

Міняти комунікації планово розумно, особливо якщо в квартирі робиться ремонт. Краще заздалегідь провести всі канали і комунікації, щоб не переробляти роботу в самій середині ремонту. Ми гарантуємо якість і високу швидкість монтування. Вам потрібно лише почекати трохи в стороні.

Заміна трубопроводу

У деяких ситуаціях вже недоцільно намагатися реанімувати систему підведення рідини, особливо якщо вона нагадує решето. Потрібна заміна труби водопостачання на всій протяжності квартири або навіть під’їзду. Ми можемо вибрати відповідні матеріали, щоб система знову функціонувала без збоїв. При цьому, наша компанія висуває демократичний прайс. Поміняти стояк ціна невелика, тим більше що він прослужить довго.

Те ж саме стосується і інших розцінок. Заміна стояків, в рівній мірі як і заміна лежаків, не обтяжить сімейний бюджет. Новий трубопровід виключить протікання і аварії в той час, коли вас немає вдома. Сама заміна стояка вартість підвищить ненабагато. Куди дорожче відшкодовувати збитки сусідам знизу від затоплення.

Сам монтаж проходить швидко. Ми виїжджаємо в будь-яку точку міста Київ і навіть по області. Для цього потрібно зателефонувати нам по телефону і домовитися про зустріч. Ми проведемо всі виміри, виявимо несправності і можемо купити всі необхідні витратні матеріали.

Ми гарантуємо своєчасне і якісне виконання поставленого завдання. Також, ви отримаєте консультації з обслуговування систем і запобігання поломок. Ми також тестуємо всі конструкції на міцність, щоб різкі зміни натиску не зашкодили систему. Вибираючи наші послуги, ви отримуєте надійне рішення на десятиліття.

Замовте послугу “Заміна та ремонт трубопроводу водопостачання (стояки, лежаки)” прямо зараз!

Замовити послугу