Головна / Монтаж водопостачання / Водопостачання в квартирі

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ В КВАРТИРІ

При капітальному ремонті, переплануванні і зведенні нових стін у багатоповерховій забудові важливо врахувати нюанси підведення води і рідинного опалення. Для цього слід скласти проект і розрахувати всі майбутні витрати. Проектування і монтаж систем водопостачання в квартирі починається з розведення. Воно буває двох типів:

Перший випадок характерний для радянської забудови і має на увазі загальну трубу водопостачання, до якої приєднані відгалужувачі або трійники на раковини, сантехніку і так далі.

Колекторне прокладання водопроводу в квартирі є кращим і більш сучасним варіантом. В цьому випадку в житло встановлюється окремий колектор, від якого йдуть відгалуження у вигляді труб. Кожну лінію можна перекрити при необхідності.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ В КВАРТИРІ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Проектування водопостачання в квартирі

Спочатку складається схема розташування точок підключення води для всіх раковин, пральних машин, посудомийок і іншої техніки. Слід врахувати розташування вбиральні і душа. Окремо прораховується водяне опалення, якщо необхідно обігріти підлогу або підключити радіатори.

Розведення водопостачання в квартирі можливе з урахуванням старої системи або при повному демонтажі останньої. При цьому враховується сам тип будинку, сантехнічний куточок і місце під колектор. Наша компанія надає дану послугу по Києву і області.

Проектні роботи включають типи труб, діаметр, кількість фітингів і з’єднувачів. Також, складається підсумковий прайс з урахуванням робіт. Наші клієнти також можуть замовити дану послугу під ключ, щоб отримати повну автоматизацію і весь цикл робіт.

Розрахунок системи водопостачання в квартирі

Це важливий етап, особливо для хрущовок, де важливий кожен метр площі. Сантехніки з нашої компанії врахують всі нюанси планування та розроблять детальну схему розташування колекторів. З огляду на таку опцію, як розводка води в квартирі ціна буде залежати від багатьох факторів. Слід враховувати загальну площу, нюанси забудови і підведення води.

Всі комунікації прораховуються з можливістю відремонтувати або поміняти окремі елементи, фітинги та складові. Проектний трубопровід повинен витримувати підвищений тиск і забезпечувати достатній приплив рідини до окремих кімнат замовника. Наші фахівці розглядають кожен окремий випадок і пропонують кращу схему для підключення води.

Встановлення водопостачання в квартирі

Безпосередній монтаж водопостачання в квартирі проводиться після погодження всіх нюансів з замовником. Наша компанія дозволяє підготувати кращі схеми робіт по установці труб і колекторів по Києву і області. Спочатку буде проведений демонтаж старих комунікацій. Можна лише частково замінити систему, якщо вам не потрібно встановлювати колектори і траси з нуля.

Також можливий варіант замовлення послуги під ключ. Тоді ми розрахуємо вартість і зробимо детальний лист з планом робіт. Можна довірити нам вибір труб, колекторів та фітингів для подальшого монтування. Наші фахівці використовують надійні інструменти для якісної фіксації труб. Налагоджена технологія гарантує відсутність протікання і несправностей.

Зібрана мережа тестується на міцність, щоб у замовника не залишилося сумнівів з приводу якості. Тоді ж виробляється і здача об’єкта. Ми готові в стислі терміни реалізувати будь-який проект в Києві і області в новобудовах і старому житловому фонді. Підсумковим результатом буде надійна система водопостачання.

Замовте послугу “Проектування і монтаж водопостачання в квартирі” прямо зараз!

Замовити послугу