Головна / Монтаж водопостачання / Водопостачання в багатоповерхових будинках

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ В БАГАТОКВАРТИРНИХ ДОМАХ

Подача води в висотні споруди має свої особливості, зважаючи на необхідність розрахувати всі носії і кількість труб. Проект будівлі і загальна схема водопроводу повинні бути розраховані таким чином, щоб рівномірно подавати рідину в кожну квартиру. Старі комунікації вже не справляються зі збільшеними потребами мешканців. Проектування водопостачання в багатоповерховому будинку – це першорядне завдання для подальшої заміни непридатних магістралей.

При дослідженні внутрішнього устрою трубного комплексу, необхідно врахувати не тільки холодну воду, а й труби теплопостачання. Магістралі для гарячої рідини мають підвищені вимоги до зносостійкості і витримуванню тисків. Для якісної установки необхідно провести попередні калькуляції. Це виключить перевитрату ресурсів.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ В БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИКНАХ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Розрахунок системи водопостачання багатоквартирного будинку

Під час складання планів розводки враховується кількість квартир житлового споруди, розгалуженість мережі і особливість підведення трубних конструкцій до кожного під’їзду. При правильному підрахунку мешканці можуть розраховувати на:

Це актуально для всіх багатоповерхівок Києва. Закрита система гарячого водопостачання в багатоквартирному будинку дозволяє вирішити безліч комунікаційних проблем. При правильно складеному плані мешканці ОСББ або ЖК отримають надійний механізм подачі води і відсутність поривів з утворенням пара.

Також можлива відкрита система гарячого водопостачання в багатоквартирному будинку, що дозволяє брати гарячу воду безпосередньо з радіаторів. Такий варіант є менш універсальний, але його встановлення обійдеться дешевше. В кінцевому підсумку все залежить від замовника і його побажань.

Розводка водопостачання багатоквартирного будинку

На етапі розведення важливо врахувати потреби кожного мешканця і нюанси будівлі. Потрібно провести всі магістралі, колектори і змонтувати запірно-спускові механізми. Це забезпечить надійність і довговічність конструкцій. Всі вентилі і механізми потрібно змонтувати так, щоб відкривати їх не склало труднощів. Найкраще витратитися на якісні з’єднувачі, фітинги та різні перехідники

Подача водопостачання в багатоквартирному будинку ускладнюється тим, що необхідно забезпечити всіх мешканців рівним доступом до найціннішого ресурсу. Наша компанія проектує подібні схеми по Києву та Київській області. Ми підходимо до питання з позиції створення індивідуальних планів і креслень. Також ми пропонуємо найбільш сучасну розводку, яка підійде для комфортного використання в повсякденному режимі.

Монтаж водопостачання багатоповерхових будинків

Це фінальний етап, коли всі попередні роботи вже виконані. Компанія завжди пропонує замовникам кращі варіанти із закупівлі і монтажу труб. Попередньо демонтовані старі конструкції замінюються на нові в спеціальних шахтах. Ми використовуємо найкращі з’єднувачі, щоб виключити варіанти з протікання. Сучасне обладнання дозволяє оперативно встановити кожну магістраль і розвести окремі лінії по квартирному комплексу.

Після завершення зборки фахівці тестують всі конструкції на міцність під тиском. Це необхідно для того, щоб виключити несправності і можливий брак. За підсумком споруда отримує повністю оновлений трубний комплекс, а мешканці – стабільно потужний потік води з під крану, що особливо актуально на останніх поверхах.

Замовте послугу “Проектування і монтаж водопостачання в багатоквартирних будинках” прямо зараз!

Замовити послугу