Головна / Зварювальні роботи / Зварювання трубопроводів опалення

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ОПАЛЕННЯ

Теплий будинок або квартира взимку – обов’язкова умова для комфортного проживання. Для цього система обігріву повинна працювати справно і пропускати рідину по трубним магістралям. Найчастіше зустрічаються металеві та поліпропіленові конструкції. Їх монтаж і заміна мають кілька принципових відмінностей. Вони пов’язані з матеріалом, температурою і технологією монтажу. Ось головні відмінності:

Другий варіант найчастіше зустрічається в старих будинках. Метал схильний до корозії, витончення і деформації, в той час як пластик може розширюватися і відновлювати свою форму під впливом температур. Зварювання опалення важливе, адже від цього залежить комфорт мешканців.

  • ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ОПАЛЕННЯ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Зварювання стояка опалення

Стояки є центральною магістраллю подачі тепла в будівлі. Їх робота повинна бути безперервною, а значить, кожне з’єднання слід максимально герметизувати. Технологія газозварки підійде для залізних конструкцій. Метал нагрівається, а присадний елемент герметизує шов. Це досить швидкий і надійний метод вирішити проблему з міцністю зовнішньої оболонки.

Зварювання труб опалення можливе і за допомогою електричної установки з електродами. Так, можна отримати надійний і акуратний шов. Далі його слід зафарбувати і сліди пайки майже не буде видно. Деякі шви можна трохи зашліфувати, щоб прибрати явні нерівності і стики.

Для поліпропіленових труб зварювальний апарат не потрібен. Тут застосовується дифузійна технологія. Варити слід два кінця труби, щоб з’єднати їх разом як пазл. В цілому, заміна пластикових магістралей значно швидше, ніж металевих. На таку послугу як зварювання труб опалення ціна не піднімається занадто високо. Тому ви можете отримати послуги по доступному прайсу.

Зварювання трубопроводів опалення

Для старих сантехнічних магістралей завжди необхідна планова заміна. Частину непридатних з’єднань необхідно зрізати і заново зварювати. Вартість подібних послуг залежить від протяжності магістралі і складності реновацій. Паяти конструкцію слід якісно і в теплу пору року, поки рідину можна без проблем злити.

Така послуга як пайка труб опалення повинна проводитися професіоналами. Наша компанія готова допомогти всім клієнтам по Києву та Київській області. Наш прайс демократичний, а кваліфікація співробітників не підлягає сумніву. Для замовлення наших послуг вам слід зателефонувати на гарячу лінію або залишити заявку на сайті.

Ми оперативно виїдемо на об’єкт з усім необхідним обладнанням. На такі послуги як зварювання опалення ціна залежить від діаметра і протяжності конструкцій. Гарантуємо, що прайс буде більш ніж демократичним. Сама ж робота пройде в максимально стислі терміни, але з дотриманням технологій. Ми контролюємо якість на кожному етапі і виконуємо здачу проекту відповідно до норм.

Замовте послугу “Зварювання трубопроводів опалення” прямо зараз!

Замовити послугу